Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért csinálom ezt? Pedig nem...

Miért csinálom ezt? Pedig nem voltam ilyen, nagyon nem! (? )

Figyelt kérdés
Amióta az iskolába járok már azóta ez van velem,amúgy 14 éves vagyok nyolcadikos. történet: Amikor én először jöttem iskolába akkor még kedves,jó gyerek voltam,csendes.A lányok kedveltek.De ötödik óta,már egyre inkább mindenki átvette azt a bunkó beképzelt dolgot.Aki csúnyán beszél.Egyébként az osztályom mostanra már olyan csúnyán beszél,meg perverz fiúk részéről,hogy nem foglalkoztak velem,mert olyan kedves jó gyerek voltam.Viszont ahogy én oda járok,azóta én is átvettem ezt a szokást.Viszont ez már tetszik nekik.Régen egy csúnya szó nem volt bennem.Viszont most már vagyok valaki,aki olyan mint ők.Miért van ez? Ilyenkor miért vagyok jó a szemükben? És az is igaz,hogy ha egy olyan környezetben vagy ahol csúnyán beszélnek,akkor te is átveszed a szokást? 14/f.

2015. jan. 8. 19:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!