Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most kezdtem el egy új edzés...

Gerix29 kérdése:

Most kezdtem el egy új edzés tervet, eddig heti 5ször voltam terembe fejlődtem de az izületeim nem bírják, folyton kimerült voltam és nem bírtam megmozdulni se! Most a szokásos 3 napos edzés tervet csinálom hétfő, szerda, péntek?

Figyelt kérdés
Hétfő:mell,bicepsz,csuklyás izom,has szerda:hát,tricepsz,has,péntek:láb,váll,has!az a problémám,hogy pl hétfőn tolok bicepszet és utánna egy hét pihenő arra az izomra,és az utobbi időben nem vettem észre túl nagy fejlődést magamon!!ja és minden izomra 3 gyakorlatot végzek!!
2013. nov. 19. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Minek gyúrsz mind a 3 nap hasra?

Hétfő: Mell-hát

Szerda:Láb-has

Péntek:Váll-kar

Így csináld vagy innen válassz ki egy szimpatikust [link]


Igazság szerint az adott izomcsoportnak kell a regenerálódásra idő, ez 1 hét, egy jó multivitamin +ba dob rajta.


3 különböző gyakorlat egy izomcsoporta 3x9-12 sorozatszámmal


a fejlődés meg hát sok mindentől függ étrend+genetika+regenerálódás stb.


ja és vegyél egy izületvédőt is, mert az fontos.

2013. nov. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors választ!Étrend megvan vitamin is csak eddig gyorsabb volt a fejlődés igy is nehezen hízó alkat vagyok de most felszedtem egy kis izmot!Csak azt érdekelne hogyan tudnám újra beindítani ezt a fejlődést mert szerintem most egyáltalán nem fejlődök csak maximum szinten tartom az izomzatom!!
2013. nov. 19. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos van eredmény csak lehet te nem látod :) mérd meg most es 2 hónap múlva de növelheted a napi bevitt fehérjet legfőképp a ch-t :)
2013. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja meg a kezdeti gyors.fejlődés után lelassul ám.
2013. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!