Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van még igényes magyar hentai...

Van még igényes magyar hentai oldal?

Figyelt kérdés
Régebben volt egy olyan oldal ahol igényesen le volt írva magyarul hentai vagy anime filmek tartalma,lehetett kategória szerint is keresni,sőt még le is lehetett tölteni. Az oldal neve "nagia.hu". Az oldal azóta megszűnt és még azóta sem találtam ilyen igényesen megcsinált oldalt. A legtöbb magyar oldal amelyik hentai-al foglalkozik csak blogokból meg mindenféle linkekből áll. Aki tud hasonlót mint a nagia,az írja meg nekem. Köszönöm

2015. jan. 20. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:

animeaddicts.hu esetleg? Nem csak hentaiokkal foglalkozik, de tele van ismertetőkkel. Egy csomó módon rákereshetsz, címke, kategória, év, vagy akár stúdiók alapján is.


Innen hentait letölteni nem fogsz tudni, ebben biztos vagyok, de keresőnek nagyon jó. Ha letölteni akarsz dolgokat akkor esetleg USteam. Bonyolult az egész, de asszem ha beírod google-be akkor kihozza hogyan lehet csatlakozni meg minden :)

2015. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!