Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki mondana pár valóban...

Valaki mondana pár valóban igényes magyar filmalkotást a jelenlegi évtizedből?

Figyelt kérdés
Szóval nem olyanokra gondolok, amiket a multiplex közönségének szánnak (de azok nagy részének sem tetszik), mint a Megdönteni Hajnal Tímeát, a Coming out vagy a háború előtti vígjátékok újraföldolgozásai, hanem valóban értelmes filmekre.
2014. okt. 19. 12:08
 1/9 anonim válasza:
Ezt remélhetőleg csak viccnek szántad :)
2014. okt. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint melyik részére gondolsz?
2014. okt. 19. 12:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Tehát a 2010 utáni időszakra gondolsz? Hát azóta tényleg nem igazán vannak olyanok. :D
2014. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, azokra. A héten oláh filmhét volt az Urániában, és láttam két olyan román filmet, amin csak ámultam. Közben eszembe jutott, hogy kellene nézni valami hasonlót magyar kiadásban, de hirtelen semmi nem jutott eszembe, de akkor másoknak sem rémlenek az utóbbi évek remek magyar filmjei, ezek szerint nem véletlenül...egyedül a Fehér istent láttam mostanában, ami a feltételeimnek megfelelne, de avval meg más gondjaim voltak.
2014. okt. 19. 15:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Esetleg az Isteni műszak c. filmet tudnám még - félve - ajánlani :)

Egyébként a kevésbé ismertebbek között biztosan akadnak még jók, csak sajnos nem olyan könnyű rájuk akadni.

2014. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, köszi
2014. okt. 19. 15:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Javaslom a Zöld sárkány gyermekeit 2010-es vagy talán 11-es. Sztori alapján azt hittem, ez is egy újabb semmilyen film, de nagyon eredeti és szórakoztató.
2014. okt. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
megnéztem mind a kettőt, nagyon jók :)
2014. okt. 26. 01:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Kaméleon
2014. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!