Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Dark, After, stb. fanfiction...

Dark, After, stb. fanfiction jelenetek?

Figyelt kérdés
Melyek ezekből a fanfictionokből azon részek, ahol a főszereplők nemi aktust létesítenek? Azokat nem szeretném elolvasni, így egyből át akarom ugrani azokat a jeleneteket/részeket. Aki leírná nekem, annak megköszönném :)

2015. jan. 24. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyiket se olvastam, de szerintem mindkettőben van 18+ "jelenet".:D
2015. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, hogy van, csak azoknak a részeknek a szémai kellenének, amikben azok vannak, hogy azokat át tudjam ugorni, mert nem írják a rész felé, hogy "Vigyázat, 18+" meg semmi és van, hogy a jelenetek csalókák és úgy tűnik, azt fogják csinálni, de mégsem és akkor lemaradok egy vitáról vagy ne adj Isten fontos jelenetről utána meg meg vagyok halva :D XD
2015. jan. 25. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
miért nem akarod elolvasni? Én sem szoktam, ha olyan van, akkor lejjebbtekerek a végéig.
2015. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezeket így nem tudod átugrani. max az darkban vannak teljes részek amikben csinálják, de akkor ennyi erővel el se olvasd egyiket sem mert mind2 tele van, viszont a szex valamilyen szinten építő jellegű hatással van a kapcsolatukra. és nem csak a történetekben. teljesen normális, hogy csinálják. minden fiatal és nem fiatal pár életében is napi szinten jelen van. hopppsz, kicsit eltértem a tárgytól. de érted. ha meg nagyon taszít a téma akkor olvasdd a szent johanna gimit vagy valami hasonlót.
2015. jan. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A Szent Johanna Gimit olvastam és /bocsi rajongók/ de utáltam. Annyira idegesített a szerncsétlensége a főszereplő lánynak (talán Reni, vagy Regi? ._.), hogy az már fájt. Ezeket a fanfictiönöket már olvastam egyszer angolul és emlékszem, hogy nagyon sok olyan jelenet van benne, de mivel 15 vagyok, nagyon nem érint a téma, sőt, nem is akarok hallani róla, főleg nem ennyire részletesen. Azért nem tudom, ennyi idősen elég furcsa ilyenekről olvasni :) Ez most olyan, mintha egy vak a színekről hallgatna oktatóanyagot, érted... :/
2015. jan. 26. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!