Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a blogról?

Mit gondoltok erről a blogról?

Figyelt kérdés

[link]


Jó, oké, bevallom az enyém. És tudom, hogy nem kell mindenkinek tetsszen, csak szeretném tudni milyen irányba kéne fejlődnöm.

Köszönöm a válaszokat előre is:)



2015. febr. 25. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
A tartalom csapnivaló. Rengeteg a szóismétlés, a megfogalmazás borzasztóan pongyola. Kb az sem jött le nekem hogy ez a szöveg halmaz miről akar szólni. Igazából hogy őszinte legyek egy nagy nulla. Futószalagról legördült tipikus tinilány tucatblogja, akire rájött hogy ő majd blogot akar vezetni.
2015. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2015. febr. 25. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Hm, ilyen pozitív választ sem kaptam még, egy ennyire őszinte vélemény után. Úgy tűnik léteznek még intelligens tinilányok.
2015. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát most mit negatívkodjak? Kezdjelek el szidni csak mert leírtad a véleményed?:) Ezt "kértem" úgymond és akkor már szembe nézek vele.:)
2015. febr. 25. 17:38
 5/7 anonim ***** válasza:
"Kezdjelek el szidni csak mert leírtad a véleményed"-óóó ha tudnád mennyien csinálták már ezt... :D
2015. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kicsit egyetértek az első válaszolóval, de nem ennyire nyersen fogalmaznék. Hogy őszinte legyek, én megnéztem a blogot, és kicsit az egy évvel ezelőtti önmagamat látom benne. :) Igazából tavaly ilyenkor rám is rámjött a "nagyonszerelmesvagyokésmostigazából" dolog. Úgy háromszor. És amennyire intelligensnek, és különlegesnek tűnsz csak a téged ért kritika kezelésének módjából, biztosan ki fogod nőni ezt a világfájdalmas gondolkodásmódot. Mondom, én ugyanezt csináltam, és ezt is át kell élnie egy embernek, hogy megtalálja a stílusát. A festők is mindig másolással kezdik. :) És ezen ne sértődj meg, nem akarok lekezelő lenni, simán lehet, hogy még idősebb is vagy nálam, én meg itt játszom a Joda mestert. :D
2015. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jajmár miért sértődnék meg:D Amúgy az a fura, hogy csak ott világfájdalmaskodok, ne hogy bárki azt higgye, hogy majd nap mint nap suliba vagy az utcára ilyen depressziós gondolatokkal lépek ki.:D Pont ez az hogy tudom, úgyis vége lesz de azért csinálom, mert most itt van:)
2015. febr. 27. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!