Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vicces/ cikis sztorik buszozás...

Sissy:3 kérdése:

Vicces/ cikis sztorik buszozással kapcsolatban? Kort, nemet is irjatok!

Figyelt kérdés
Meséljetek:D

#sztori #buszozás #buszos sztorik
2015. márc. 5. 21:08
 1/3 anonim válasza:

Egyszer nyaron szomjas voltam es majdnem rosszul lettem.

Na meg egyszer nem kapaszkodtam,es egy hirtelen korforgalomban nyultam a szek oldalan levo kapaszkodohoz ,de egy faszit pofan vagtam.

2015. márc. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még általánosban mentünk osztály kirándulásra busszal. A buszban olyan középen ültem a haverommal és amikor már nagyon rosszul voltam (akkoriban mindig rosszul lettem ha sokat kellett buszozni) és véletlen az ölébe hánytam vagyis hát inkább rá mert mindene tiszta hányás lett. xD mondhatom nagyon örült neki persze mindenki szakadott a röhögéstől és meg csak ott álltam és nem győztem bocsánatot kérni.. aztán megálltunk és kiszellőztették a buszt és nekem kellett feltakarítani ... 19
2015. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDD
2015. márc. 6. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!