Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hamarosan (3 hét) osztálykirán...

Hamarosan (3 hét) osztálykirándulásra megyünk,2 éjszakára. Kitalálták az osztálytársaim hogy igyunk. Sosem voltam még részeg de szinte biztos vagyok benne hogy én is fogok inni. Pár kérdés? (16/l)

Figyelt kérdés

Szóóval..

Nem vagyok nagy ivós, ezt értsétek úgy hogy még buliba se voltam meg sosem ittam többet pár kortynál.

Most viszont szeretnék. Lehet mondani hogy az én hibám de légyszi toleráljátok hogy ki szeretném próbálni. Nem szeretnék nagyon durván lerészegedni csak egy kicsit kipróbálni milyen is ez. Mikor álljak meg?

Mik a lehetséges következmények (hogyan viselkedik egy enyhén részeg ember)?

És végül.. A fiúk mennyire használják ki az (enyhén) ittas lányokat?

Hogyan tudom ilyenkor uralni magam?

Értelmes válaszokat légyszíves. Köszi



2015. márc. 12. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Teljesen hülye vagy. Kipróbálni! Aztán megerőszakolnak és nem fogsz emélékezni semmire. Gina is lehet valamelyiknél, nehogy lemaradj valamiről.

Életemben először 15 évesen itattak meg töménnyel (osztálytársak), betettek a kocsiba, mert forgott velem minden. Aztán kitettek az erdőszélen, mert rókáztam, de rendesen ám. És otthagytak, mindentől és mindenkitől távol a sötétben. Szerencsére rendőrautót intettem le, azt se tudtam, ki vagyok és hová akartok menni, csak azt motyogtam, haza. Ezt akarod kipróbálni?!

2015. márc. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nem túl jó ötlet úgy inni haverokkal, hogy még nem voltál részeg, mert ha ők joban bírják, valószínűleg többet is fognak inni. Engem az unokanővéremék "itattak le" először, hogy ismerjem a határaimat, és így az első bulimban nem lettem totál részeg. De hogyha szeretnél rendesen inni, de nem akarsz lerészegedni, igyál közben rengeteg vizet!
2015. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy félét igyál, ne összevissza mindent. Ha bort, akkor csak azt.
2015. márc. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szia.:) Par honapja meg en is kb ilyen helyzetben voltam. Hat elegge fel fogsz szabadulni. En egy csomo hulyeseget beszeltem, beszologattam embereknek. Azert ne vidd tulzasba az ivast nehogy baj legyen. Az osztalytarsaid talan nem olyanok, hogy kihasznaljak a helyzetet, bar te ismered oket. Jo ha van ott egy baratnod aki segit, ha baj ban. Amugy jo szorakozast!;)
2015. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Szia 18/f

Szerintem jó, hogy egy osztálykiránduláson próbálod ki először így ha szarul leszel (hányinger, hányas, szédülés....) akkor tudnak segíteni jobban mint ha egy városi buliba kezdenél. Ha nem akarsz matt részeg lenni akkor kajálj mindenképpen, és igyál közben is és utánna pedig nagyon fontos hogy rengeteg alkohol menteset igyál legjobb a víz mert az nem haborgatja annyira a másnapos gyomrod. Ígazavan aki előttem írta ha lehet ne keverd (vagy ha neg is akarod akkor teljen el közte idö ne csak ilyen fel-egy ora hanem legalabb 2 de inkabb 3 ora hogy masik piara valtassz de az meg nagyon nagy kihagyas egy buliba ugyhogy csak egyfelet).

Mikor allj meg amikor ugy erzed hogy el kezd a ter torzulni korulotted forogni a vilag akkor allj le majd max egy 1,5-2 ora mulva miutan a szervezeted feldolgozott egy adag alkoholt kezdj el megint inni.

Akkor ott aznap erosebbnek batrabbnak szebbnek jobbnak..... fogod magad kepzelni ezzel semmi baj csak ne kezdj el a fiukra ranyomulni mert akkor azok jelnek veszik es viszonozni fogjak!! Azt hogy te pont hogy fogsz viselkedni nem igazan lehet megmondani mert mindenki mashogy reagal ra. A fiukat te ismered de mondom ha te adod a jeleket hogy vevo vagy a dolgokra akkor ok is.

Az meg hogy csak most kezded nem baj en is kb ilyenidos voltam amimor elkezdtem bulikba jarni pentek estenkent a haverokkal beulni valahova vagy valami ilyesmi... A java meg ez utan jon nem vagy elkesve!! 😉😉😃😀

Remelem tudtam segiteni, es nem rettentettelek el de nem kell felni az alkoholtol csak okosan esszel kell vele bannai jo bulizast

2015. ápr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ne parázz rá.. inkább érezd jól magad :) ne igyál gyorsan és mindent össze vissza mert a pia nem azonnal hat hanem egy kis idő múlva (kb 10 perc) ha már nagyon szédülsz meg rosszul vagy akkor valószínűleg ne igyál többet.. ha kicsit iszol 1-2 vagy 3 (attól függ) pohárral akkor csak még jobb kedved lesz és többet nevetsz.. szóval ne aggódj emiatt de csak mértékkel! :D
2015. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!