Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen a blogom? (történet)...

Milyen a blogom? (történet) Vélemény?

Figyelt kérdés

Ez a blog:

[link]

Mit kellene megváltoztatnom, jó a Desing, stb...

Tegnap keztem, szóval nem vagyok profi még :D És nem, nem hirdetni szeretném ezzel!

Köszi a válaszokat :)



2015. ápr. 25. 07:44
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsi, az a mobil oldal :D itt a rendes: [link]
2015. ápr. 26. 16:06
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is a design az valami borzasztó. A háttér, és a fejléc háttere színvilágban nem passzol. Szerintem valami olyan hátteret válassz, ami pl. pöttyös, mivel így az olvasó nem tud a szövegre koncentrálni, mert a most lévő eléggé színes háttered vonja magára a figyelmét. A fejléced lehetne mintás, ha gondolod, és úgy ráírva a cím.

A bejegyzések rövidek, és a helyesírásodon is kéne javítani. A gondolod, azzal is lehetne a bejegyzés hosszúságán javítani, ha részletesebben írsz, de nem unalmasan. A történetről nem tudok mit mondani, eléggé az elején vagy.

Az pedig nem kifogás, hogy "nem volt időm". Szerintem tudnál három/négy nap alatt csinálni egy hosszú, tartalmas és jó részt. Mondjuk ebbe nem tudok beleszólni, ha nem volt időd, akkor nem volt, de ha nem egy/két nap alatt csinálnád a részeket, akkor talán lenne idő egy tartalmasabbra is.

Remélem, semmit nem vettél sértésnek. Ha kell még segítség, nyugodtan írj.

Kellemes napot!

2015. máj. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!