Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fanfic esetében mik a a...

Fanfic esetében mik a a kedvenc jelenet típusaitok? (shipping)

Figyelt kérdés

Pl. az egyik beteg és a másik ápolja (ez jellemzően az a kettőből, aki sem nem ért hozzá, sem nem az az anyáskodó típus)

Vagy amikor jól berúgnak, összegabalyodnak aztán másnap reggel megy a magyarázkodás.

Vagy amikor az egyiknek az első alkalom, a másik meg nem tudja, aztán megy a szabadkozás.

Vagy amikor kényszer együtt alvásból kicsit több lesz.

Vagy amikor úgy csinálnak mintha járnának, aztán igaziból összejönnek.


Másnak is vannak ilyenek? Bármilyen fandom jöhet.



2015. jún. 8. 14:02
 1/7 Whit55 válasza:

Szia.

Én írok fanfictionokat, leginkább jrock témában. A kedvencem az, mikor az általam kitalált szereplő (vagy ha olvasok egy sztorit és a szimpatikusnak ítélt egyik karakter) elkezd érezni valamit a másik fél iránt, aki mondjuk tök bunkó, de a felszín alatt segítőkész. És próbálja tagadni az érzéseit és természetesen hülye okokkal magyarázza be magának, hogy ez nincs így és tagadja.


Vagy amit te is írtál, hogy kényszer együtt alvásból kicsit több lesz. Előttük az egész éjszaka és mondjuk a két fél nem kedvelik egymást, de mivel nem bírnak aludni egymás közelségétől, így azért belemerülnek témákba.


Vagy esetleg az, mikor túlcsordulnak az érzelmek és az egyik fél hirtelen udvarolni, bókolni kezd a másiknak, aki persze ezt nem veszi észre, ami miatt magában őrlődik az első fél, hogy valamit rosszul csinál vagy lépjen egy fentibb szintre.... és feljebb lép. Ahww. :D


Az ilyen hirtelen bekövetkező "Közeledek, mert elkezdtem vonzódni hozzád" dolgokat nagyon szeretek. :D

Remélem kielégítő a válaszom. ><

2015. jún. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én per pillanat AoT ficeket írok. A tuti recept nálam az, ha mindkét fél érzelmi roncs és egyszerűen azért jönnek össze, mert már nincs kiben megbízniuk egymáson kívül. De szeretek az orientációkkal is bajlódni. Érdekes egy demiszexuálist egy majdhogynem nimfomániással összehozni.

Vigasztalás, önbizalomtuning, egyik fél bizonytalan-másik határozott és segíti egyeskét, na azok beszívnak.

2015. okt. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Srácok!

Nektek egy kis friss levegőre lenne igazán szükségetek.

2015. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én leginkább a nem szokványos helyzeteket kedvelem, de ha választanom kell, akkor a két-érzelmi-roncsnak-szüksége-van-egymásrát választom
2015. okt. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 ezt most tényleg be kellett ám írni ide :) kommentírás helyett miért nem vagy a szabad levegőn?
2015. okt. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

5

Igen, külső szemlélőként olvassátok már el miket írtok, nem volt semmi előítéletem, de amiket itt írtok az minimum beteges.

Ezt élvezitek? Hogy beteg karaktereket alkottok, egy beteg világban?


Teljesen gyerekes, a rossz értelemben. Ezek útán ne csodálkozzatok ha nem fog stimmelni az elmétekkel valami.


Csak ennyit akartam, ha nektek nem számít milyen életetek lesz nyugodtan nyomjátok tovább a világtól elvont beteges álomvilágotok álmodását.

Csá

2015. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy jól megírt beteg karaktert igenis lehet szeretni :) Kicsit unom a mentálisan tökéletesen egészséges szereplőket, akikkel nem tudok azonosulni. Tudom, hogy van, akinek fura, nem is nyomtam az arcodba, a kérdezőnek írtam, nem neked. Arra meg tényleg semmi szükség nem volt, hogy idetrollkodj, ha nem tetszik a téma, egyszerűen itthagyod és ennyi, neked se rosszabb, nekünk se :)
2015. okt. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!