Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes 100 ezer alatt 1.5-ös...

Érdemes 100 ezer alatt 1.5-ös Benzin - Gázos Lada Samarát venni?

Figyelt kérdés

öregtől venném, garantált km

2 faluval arrébb van LPG benzinkut


2014. ápr. 23. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs több pénzed, de autó kell, akkor muszáj lesz megvenni. Idős embertől pedig pedig nagyobb eséllyel fogsz ki normális autót.
2014. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ladát alapból nem érdemes venni mindennapi használatra. Tök mindegy kitől veszed, annyi motorgondja lesz hogy ha nem értesz a szerelésben akkor csak a helyet fogja foglalni a garázsban.

100.000 alatt meg autót sem érdemes venni, átírás + első szerviz miatt már 150-200-nál tartunk, már ha egyáltalán kap műszakit.

2014. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ajajaj. Megint le kell szólni a ladát mi? Nem érdemes venni?! 30 éves a ladám naponta használom Budapesten. Hibája évente egy. Állapota makulátlan. 10 éve ladázom, nem vagyok szerelő és fan sem. Volt nyugati autóm, keleti, terepjáró stb.

Kedves 2 válaszoló ha a Te mai korszerű autód elérte a 30 évet és még mindig újszerű lesz mindene szólj nekem légyszives vendégem vagy egy sörre.

Samara alapból is jól fogyaszt, gázosan pedig mégjobb vétel. Mielőtt megveszed érdemes a motortérbe benézni, olajfolyás kábelek állapota sok mindent elmond. Mikor én vettem 3 henger ment, mert össze-vissza adta a szikrát+ 2x annyi benzint kapott mint kellene, nem ment az ablakmosó, előző tulaj úgy megtuningolta, hogy 14 litert fogyasztott, és úgy ment mint most 9 literrel. Apróbb hibákkal ne foglalkozz, lényeg a karosszéria, motor, futómű állapota.

Ja és igen: Egy jó állapotú lada még 30 évig autó lesz!

2014. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nagy szerencsével ki lehet fogni a jókat. Én öreg nénitől vettem 1978-as évjáratú 1200-est, 1 és fél év műszakival, egy dísztárcsa hiányzott róla, ezen kívül semmi hiba. 2 év alatt csak az olajat cseréltem, egyszer gyertyákat és egyszer megszakítót.


Gázos autóm még nem volt. Állítólag a gáz "kiszárítja" a motort, meg amit megspórolsz az üzemanyagon, azt később beletolod a szelepek miatt a hengerfej javításba.


Műszakiztatni nem mindegyik vizsgaállomáson lehet, meg ott van még a tartály érvényessége is...

2014. ápr. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!