Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik fesztiválra érdemesebb...

Melyik fesztiválra érdemesebb elmenni? Sound vagy Sziget?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnénk elmenni pár barátommal, és melyiket ajánljátok? melyiken jobb a hangulat? Melyik jön ki kevesebb pénzből? És kb mennyiből? Melyik a jobban megközelíthető Békés megyéből?

2015. jún. 26. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szigetet ajánlanám.

Mindkettőn jó a hangulat.

Sound jön ki kevesebb pénzből. (kb. 100 ezer forint)

Vonattal mindkettő megközelíthető elég egyszerűen.

2015. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is a Szigetet ajánlom nagyon jó a hangulat és nagyjából ugyan annyiból jön ki a kettő. Attól függ a Szigetre mikor veszitek meg a bérletet. Olyan 120-150 ezer forint az amiből a jegy+kaja+pia+utazás megvan.
2015. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én arra azért kíváncsi lennék hogy hogy jött ki nektek a 100e+.

én bérlettel együtt tavaly max 50et költöttem szigetre amiben benne volt hogy a kaja, igyak vmit, meg a sátor.

ha diákvagy akkor kerekitve felfelé/lefelé 40ért kijön. egy hét alatt meg tőled függ hogy mennyit költesz.

2015. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem Szigetre úgy jött ki a 100e+ hogy tavaly voltam és nem jöttem ki 100 alatt.

Jegyet 60 ezerért vettem.

+extra kempingbe mentünk ami 20 ezer

a vonat pedig oda-vissza ~9 ezer

Ezekkel 90 ezernél járunk. Nem is kell tovább magyaráznom.

2015. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bs en jobb a hangulat és kevesebb pénzböl is kijön:)
2015. jún. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem ettől a két fesztivál óriástól eltekintve érdemes a kisebb fesztiválokat is meglátogatni.

Gondolok itt az Efottra vagy a szegedi SZIN-re, hisz ezeken is jó buli szokott lenni és jóval olcsóbban megússzátok. Nyílván a Sziget sokkal több világsztárt produkál de ezeken is megfordulnak páran a nagyobb külföldi nevekből is és a hazai előadókból pedig még nagyobb színvonalat nyújtanak.

2015. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!