Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bulizni szeretnék, de nincs...

Bulizni szeretnék, de nincs kivel / kikkel, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok, szeretnék járni bulizni, többet, sőt minden hétvégén..18 év alatt egy buliban se voltam még, és már kezdem unni, szeretnék kicsit szórakozni, keressek itt embereket akik jönnének bulizni vagy mi? Nem tudom mit tehetnék.
2015. jún. 28. 20:00
 1/2 kukac 07 válasza:

Szia!

Hasonló voltam én is, budapesti létemre 18 éves koromig nem jártam sehova... szerezz új barátokat, akikkel el tudsz járni, illetve CSAK és kizárólag belépős helyeket ajánlok, abból sem a legolcsóbbakat. Tudom, szegénység meg minden, de nagyon megéri. Eleinte a legalja szar ingyenes helyekre jártam, aztán egyszer elhívtak egy normális helyre, azóta nem vagyok hajlandó a régi helyeknek a közelébe se menni. Viszont igényesen öltözz fel!

2015. jún. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Debrecenben vagyok így.
2015. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!