Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy együtt tudjunk bulizni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék együtt bulizni a barátnőmmel, de az első bulink nem sült el jól, mert nem volt meg teljesen a hangulatom, kicsit feszült voltam és neki az jött le hogy unatkozom, és ez átragadt rá is. Ezek után ő nem akar velem együtt bulizni ezen a szórakozóhelyen. Illetve azt mondja hogy csak a barátnőivel szeret bulizni. A probléma hogy nincs másik, szórakozóhely ami jó. Hiába próbálom megbeszélni hogy ez nekem rosszul esik, és most más lenne, nem tudom rábeszélni. Én meg csak hallgatom hogy milyen jó buli lesz, és nagyon fáj hogy én nem lehetek ott. Még külön sem tudok menni mert nincs épp túl sok barátom, aki meg van azok közül valaki vagy nem bulizós, vagy nem engedik el, vagy nem ér rá... Egyedül meg csak azelőtt buliztam hogy megismertem őt, és gondolom ki lehet találni, hogy azért mentem egyedül mert az este végét valaki társaságában akartam tölteni. Ez jelenleg ismert okokból nem egy megoldás. Ő azt mondja szerezzek barátokat akikkel bulizhatok, de én vele szeretnék szórakozni. Minden segítséget zöld jellel köszönök meg :) 17/F (17/L)
2014. nov. 1. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Abban igaza van, hogy szerezz be barátokat, akikkel bulizhatsz. Nem akar mindig csak veled bulizni, ami teljesen természetes. Szerintem ha találsz magadnak megfelelő társaságot a bulizáshoz, akkor majd veled is el fog járni, de amíg benne van a pakliban, hogy te csak vele mész, addig nem így lesz.
2014. nov. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogy szerezzek barátokat? Egy Szeged környéki városban lakok és sajnos elég érdekes itt a társaság. Kisebb koromban nem tudtam barátkozni, mert a szüleim sem engedtek kóborolni, meg elég sokan bántottak is (igen, én voltam az a kis gyökér akit mindig megrugdostak :D ), de ez már megváltozott, csak sajnos most már késő... Mindenkinek kialakult egy baráti köre és én nem tudok egyikbe sem társulni. Ismerem az egész várost, mégsem tudok senkivel lógni egyet.: / Amúgy nem akarok állandóan menni vele bulizni, mert a mai az pont egy csajos buli, azt meg is értem, de úgy gondolja hogy egyáltalán ne menjek vele.
2014. nov. 1. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Soha többet nem akar veled bulizni? Lássuk be, ez azért elég durva.


Barátkozz szegeden. Nyilván nem olyan egyszerű idegen városban jdegenként új barátokat keríteni, de egy próbát megér.


Egyébként ti mit értetek jó buli alatt?

2014. nov. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bulizzatok együtt
2014. nov. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
uccsó köszi (Y) nem úgy fogalmazott hogy soha többet, csak hogy "szerinte nekünk nem jó ha együtt bulizunk" szóval gondolom egyáltalán nem akar velem bulizni....
2014. nov. 1. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!