Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szerelmes...

Mit csináljak? Szerelmes akarok lenni

Figyelt kérdés

Vágyok a szerelemre.

Azt szeretném ha lenne valaki akiben megbízhatok,akinek mindent elmondhatok,akivel hülyülhetek de komolyan is beszélhetek.

Ezt olyan mintha egy igaz barátot szeretnék.De nem.

Szeretnék valakit akivel összebújhatok,és biztonságban érezhetem magam.Valakit,aki megcsókol,átölel,és vigyáz rám.

Mostanában nagyon sokat gondolok erre.Van sok barátom,de úgy érzem hogy most már szükségem van valakire akit mindennél jobban szeretek és ő is engem.

Ahhoz még elég fiatal vagyok hogy kapcsolatom legyen,de nagyon szeretnék.Mit csináljak hogy elmúljon ez az érzés?



2015. jún. 30. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is. :) 17/L
2015. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

csináld azt amit szeretsz, és ne ezen gondolkodj...


mit jelent az hogy fiatal? :)

2015. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok
2015. jún. 30. 18:59
 4/6 anonim válasza:
Ez normális, a kamaszkorral jön. És van egy rossz hírem, ez az érzés változni fog, de elmúlni nem, hacsak meg nem kapod. Ez az ami hajtja az embereket, hogy párjuk legyen.
2015. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Még azért jöhetnek

2015. júl. 1. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is pont ez van, de próbálok nem erre gondolni. Hidd el, nem kell rá görcsölni a témára, előbb utóbb úgy is szerelmes leszel :)
2015. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!