Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik történetet kezdjem el?

Melyik történetet kezdjem el?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi lennék melyik tartalom keltette fel jobban az érdeklődéseteket,mert nekem fogalmam sincs melyiket kéne elkezdenem.


"Ez is csak egy egyszerű nyárként indult. Holly mindennapjai a megszokott kerékvágásban telnek,öccsével és szüleivel egyetemben. A lány boldogtalan életet él,nincsenek barátai,fiú aki szeretné ráadásul a családjával is folytonosak a konfliktusok. Egy nagy városban lakik,ahol nem érzi igazán jól magát,nem neki való a nyüzsgés,így nagy öröm éri amikor a nyáron vidékre utaznak rokonaikhoz. Holly már nagyon régen nem találkozott unokatestvérével tekintve,hogy több ezer kilométer választja el őket egymástól. A fiú,Kyle rengeteget változott,Holly úgy érzi végre találkozott egy olyan emberrel aki pont olyan mint ő. Mindent megtudnak beszélni egymással,azonban a lánynak hamar rá kell jönnie többet érez Kyle iránt mint azt szabadna. Hollyt és unokatestvérét sem érdekli senki,már mindketten boldogok azonban a lány mit sem sejtve rohan bele egyenesen a végzetébe. A nyaralás a végére hatalmas katasztrófába fullad és ekkor derül csak ki a lány számára kivel akadt dolga".


A másik történet tartalma:


"Ebony egy dolognak szentelte az életét: a balettnak. Minden idejét a tánc veszi el,ami miatt a barátaival és a szerelmével is elkezdd megromlani a kapcsolata. A tökéletesre törekszik,azonban lehet ez elérhetetlen a lány számára. Rengeteg problémával küzdd,míg az operaház igazgatója ki nem találja,hogy új darabot visz színpadra. Ebony előtt felcsillan a remény,talán lehet belőle olyan balerina akit mindig is akart? És ezt az énjét ki lesz képes kiváltani belőle? Szerelme,Keith vagy talán egy olyan személy akire sosem számítana?

Ez a történet bemutatja a művész élet minden szépségét és persze gyötrelmét,mellette pedig egy lány civakodását a saját énjével,amit előbb-utóbb el kell fogadnia".



2015. júl. 2. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
1
2015. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én egy kicsit bővebben is kifejteném a véleményemet mint az előttem szóló.Szerintem is az első legyen mert lehet ,hogy ez gyakori téma ,ahogy a második is ,de nincs túl sok olyan aminek a megvalósítása is jó lenne.A bevezetők alapján ,úgy érzem van tehetséged az íráshoz és én szívesen elolvasnám mindkettőt.Ha van kedved és időd is akkor mindkettőt írhatod egyszerre ,de szerintem az elsőbe kezdj bele inkább és ha befejezted akkor a másikba is belefoghatsz ,de ahogy te gondolod! Sok sikert és ha segítségre van szükséged keresd meg a legtehetségesebb író barátomat , Shade.~ -t , ő biztosan segít majd!
2015. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, időm és főleg erőm nem lenne mindkettőt egyszerre írni de megfogadom a tanácsodat és elkezdem az elsőt írni,utána pedig ha befejeztem folytatom a másodikat. És köszönöm a segítséget,lehet megkeresem akit említettél:)
2015. júl. 3. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!