Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan legyek híresebb?

Hogyan legyek híresebb?

Figyelt kérdés
Mert a youtube-on van egy csatornám és LPS ( Littlest Pet Shop ) videós vagyok és azt szeretném hogy híresek legyenek a videóim és én is ! Ez hogy lehetséges ? ( és azt ne írjátok hogy úgy lehetek híres hogy nem leszek lps videós mert vannak híres LPS videósok !)

2015. júl. 8. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Heló!


Csináld angol nyelven a videóidat, kellően jó beszéddel.

Próbálj olyat cisnálni, amit még nem csináltak előtted, ha ez nem emgy, találd ki ,hogy lehetsz egyedi a témádban.

Keress fel videósokat, blogokat, hogy kölcsönös kapcsolat révén hogy tudnának neked segíteni, hogy többen nézzenek.

Légy türelmes, ne hetekbe, de ne is hónapokba gondolkozz.

2015. júl. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legyél egyedi, csinálj jó minőségű videókat, vagyis írj rendes forgatókönyvet, találj ki olyan videókat, amiket senkinél nem láttál még, ha valamit bakizol, vedd újra, ne legyenek benne 'üres' részek, ahol csak hümmögés van és nem történik semmi. Egy alap videószerkesztőt is jó, ha letöltesz. Illetve barátkozz össze más videósokkal, hogy ismerjenek. Én is lps videós vagyok, írhatsz priviben, ha még érdekel valami :)
2017. febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!