Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyire érdemes egy napra...

Mennyire érdemes egy napra egyedül kimenni a Szigetre?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, anum elengedne és egy napra még a pénz is meg lenne rá. Életem első szerelme volt, egyben a legkedvencebb DJ-m, Avicci koncertje miatt mennék le nagyon-nagyon. *-* Csak egy baj van. Hogy barátnimnek vagy nincs kedvük, vagy nem engedik őket, vagy nincs rá pénzük... így kénytelen lennék egyedül menni. Mennyire néznének ki, ha végig egyedül lennék? Illetve mennyire szórakoztató, úgy? :/ Szerintetek megérni elmenni egy napra így?

2015. júl. 11. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen legalább egy barátommal mennék,de gondolom sok ott a csaj tehát könnyen találnál egy pratnert magandnak.Nem kell félni :D
2015. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát, ha könnyen barátkozó lennék, akkor nem is félnék... de sajnos nagyon félénk vagyok, így az kizárva, hogy csakúgy "odacsapódjak" valaki mellé.
2015. júl. 11. 17:40
 3/14 A kérdező kommentje:
De nyomorék vagyok. Most veszem észre, hogy elírtam a nevét véletlenül. Még mielőtt hülyének néznétek, javítom. :D *Avicii
2015. júl. 11. 17:41
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha félénk vagy nemhiszem,hogy egyedül jól érzed majd magad.

Mindenképp keress valakit magad mellé (facebook ismerősök akár)

2015. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Van egy lány, aki lehet, hogy jön, de ez nagyon "lehet". Nem túl valószínű sajnos, de azt mondta, megpróbál pénzt szerezni a jegyre.
2015. júl. 11. 19:00
 6/14 anonim ***** válasza:

Én 10 éve (atya ég), pont ugyanígy egyedül, ugyanilyen idősen mentem ki. Engem nem érdekelt, hogy van-e velem valaki. Én a kedvencemet akartam látni, és megtettem. Tök király volt :)

Ha ki szeretnél menni, és el is engednek, menj...

2015. júl. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Egyáltalán nem néznek ki miatta :) Hogy mennyire szórakoztató az leginkább a te ízléseden múlik, de szerintem már csak a hangulat miatt is megéri kimenni ;)
2015. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
biztos nem néznének ki, de az tőled függ hogy mennyire tudod így elengedni magad. én a helyedben, hogyha iszol alkoholt, akkor innék egy kicsit, hogy könnyebben menjenek a dolgok ;)
2015. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én is nagyon szeretnék menni, de nekem sincs kivel mennem. Nem írsz rám facen?:D
2015. júl. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Szintén egyedül megyek, csak 15-én (már nem is tudom mióta vártam egy Kings of Leon koncertre itthon, meg amúgy se rossz az aznapi felhozatal). Nem érdekelt hogy nem tud egy ismerősöm se jönni, más fesztiválokon is elég sokszor el szoktuk hagyni egymást, meg nem is vagyok az a nagyon nagy társaságot igénylő fajta :D Amiből következik, hogy az a bárkihez odamegyek beszélgetni típus se, nem zavar ha egyedül bolyongok ide-oda, ha valaki odajön és jófej akkor végigbulizom vele a koncerteket vagy elbeszélgetünk egy sör mellett, de csak úgy hasraütésszerűen nem szoktam odamenni tök ismeretlenekhez.

(Ha esetleg valaki hasonló helyzetből indul a szombati napra akkor nyugodtan írjon rám :D) 19/L

2015. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!