Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Amatő fotós vagyok véleményezn...

Amatő fotós vagyok véleményeznétek a fényképeimet?

Figyelt kérdés

1.5 éve foglalkozom fotózással ezalatt megpróbáltam beletenni a maximumot. A képek időrendben vannak a legutolsó fekete fehérek a legelső képeim. Remélem tetszenek :)

Kritikát szivesen fogadok

[link]



2015. júl. 14. 22:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Én nem értek hozzá de szerintem szép képek,mondjuk én a fókuszáláshoz se értek hogy mi lenne az ideális meg a beállítások stb szóval érted :D nekem tetszenek

mondjuk ő is :D

[link]

2015. júl. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon látszik a fejlődés az első képekhez képest! középtájon voltak a kedvenceim, de az összes jó. Nagyon jó szemed van a fotózáshoz, csak így tovább!:)
2015. júl. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%

nem rossz képek, tetszenek, de nincs bennük semmi különleges.

jól elkészített átlagos hobbi/turista fotók.


egy amatőr fotóstól nem is kell feltétlenül ennél több, ha csak azt akarod bemutatni az ismerősöknek, hogy merre jártál, miket láttál. ha örömöd leled benne, akkor csináld, de ha komolyan akarsz foglalkozni a fotózással és azt akarod, hogy érdemes legyen a képeidet idegeneknek mutogatni, netán még kiállításokon, vagy pályázatokon is töröd a fejed, ahhoz ez kevés.

2015. júl. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Turista fotó?

Egy légy szeme 18x os nagyításban turistafotó?

Te egyáltalán végignézted? Milyen turistafotó? A hozzáértésed inverzen való kiteljesedés légy olyan kedves máshol produkáld mert ha ezek neked turista fotók amiket a telefonommal csináltam akkor nagyon sürgősen keress fel egy....


Esetleg láthatnám a te művészi képeid amikhez képest ezek turistafotók?

2015. júl. 15. 13:56
 5/20 anonim ***** válasza:
39%
#2 megint, csak láttam a turistafótósat és teljesen felháborított, alaptalannak és sértőnek tartom ugyanúgy...ezeknek a képeknek egy jó részét ki lehetne állítani. Egy átlag turista nem fotóz ilyeneket. Nincs ilyen gépe, nem ilyen dolgokat fotóz, nagyon nem ilyen minőségben és igényességgel. (off topic: az lehetséges hogy pár képen madeirát vélem felfedezni, vagy tévedek?)
2015. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

:-) :-) :-) köszönöm

A külföldi képek spanyolországban készültek / Tossa de mare.

2015. júl. 15. 20:28
 7/20 Adapter007 válasza:
61%

Szia,


sajnálom, hogy mégsem fogadsz szívesen kritikát, mert kár volt megsértődni a 'túrista fotó' jelzőn valaki hozzászólásában, emiatt erősen elgondolkodtam azon, hogy írjak bármit is...


Előttem már megfogalmazták, hogy látszik a fejlődés, ez igaz. Eredeti önálló gondolatot a képeiden nem láttam, átlagos. Támában és megfogalmazásban csapongó (kb. mint az én képeim a flickr galériámban:) )


üdv

2015. júl. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy a flickr nem egy kiállítás ahol csak egy témában vannak képek...

Am én azt vallom ha valaki negatív kritikát ír az alapozzon is valamire tehát ha "Ez nem olyan" akkor mutad neked mi az ami olyan...persze ezt valaki lezárja egy olyannal hogy az övéi se felelnek meg ezen követelményeknek csak akkor az a kérdés hogy: Miről is beszélünk?

2015. júl. 16. 10:01
 9/20 anonim válasza:
53%

Szia

Nekem személy szerint nagyon tetszenek az utolsó képeid, látszik a fejlődés :D

megkérdezhetem hogy milyen géppel csináltad őket?

2015. júl. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszi

Privátba leírtam de flickr is kiírja minden kép alatt :-)

2015. júl. 20. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!