Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Anya miért csak "fél" buliba...

Anya miért csak "fél" buliba akar engedni?

Figyelt kérdés

Jövőhét pénteken megyek szórakozni.

Szabadtéri buli, van épület, ahol vásárlás, füves, fás terep, egy diszkóhoz megy a bevétel, csak nyáron itt van buli.

Anya azt mondja, 2-ig lehetek.

De én olyan 3-4-ig akarok, ha már szórakozok.

Vagy nem megyek.


Most nem fogom azt mondani, hogy na sziasztok, anyuci azt mondta, 2-ig lehetek, aztán egy gyenge kézfogás, oszt csá, baz, mintha suliból jönnék haza...


Ez nem buliba szokás, ez gyerekzsúron.


Amúgy életem első bulija lenne, 16-tól beengednek, és már idén nyáron annyi vagyok, amúgy fiú.


Inni soha.

A buli nem attól buli.

De akkor ha már buli, akkor egy normális legyen, és ne az órát kelljen figyelgetnem.


Mert így elront mindent.

Amúgy gimis vagyok, és jól tanulok, de nyári munkára csak jövőre fogok menni, a bulit a félretett pénzemből állnám, ami a belépőt illetti, meg azért üdító meg stb.


Múltkor megkérdeztem fatert, azt mondta, jó csak vigyázz magadra nagyon. Ennyi.


Ez nekem kicsit gyanús volt, mert anya az mindent pontosan tudni akar, az a baj, hazajövök szerintem azt is hogy ki mikor ment sz*rni.

Amikor rossz jegyet kapok, akkor meg minden szót, mikor, melyik másopercben, mit szólt a tanár stb.


Amúgy ha másodjára is megkérdezem apát, szerintem már kérdez, szerintem csak álmos volt XD Gyanús volt.


Mindegy, majd leülünk megbeszélni.


Olyanokat meg nem fogok mondani, hogy nem iszok, merz akkor:


"Még azt kéne, az nem érv, ez alap, azért maradsz 2-ig, mert addig engedtem"


Nem tudom, mit mondjak.


Amúgy az egyetlen oka, hogy félt, mert sok a bűnöző, meg rabló, meg cigány.


Nem is a bulitól, hanem hogy hazafele.


Amúgy meg 3-4-kor már simán látni fény nélkül is, 2-kor meg sötét van. Logika.


De ha mondom, hogy mindenki addig van, elmegyek bulizni, akkor már jöjjek haza haverral, boldogan, akkor meg rávágja, hogy akkor nem mész, 2-ig maradhatok max. és lehet hogy értem jön. Hát besz*rok.



Még azt lehet, hogy megpróbálom, hogy "he, 3-4-kor már látni lehet, főleg, hogy nem egyedül jövök, szerinted abba mi olyan nagy cucc, hiába 16 vagyok, szerinted 2-kor a sötétbe egyedül az jobb?"


Persze jön a válasz, hogy 2-kor érted megyek.


Na azt biztos nem, akkor inkább iszok egy bögre tejet, és alszok a f*.szomat érdekli a buli.

Persze ennek megint örül.


De szeretnék elmenni legalább 3-ig egy bulira, na ez a lényeg, és a kérdés adott.


Hogyan lehetne az megvalósítható, hogy a szülők elengedjenek tovább?


A legjobb az lenne, ha konkrét időpontot nem adnak, és majd felhívom anyát, hogy megyek haza, és nyugodtan legyen



2015. júl. 19. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ezt besz*ptad.

anyud logikáját követve legközelebb ha 3-4ig akarsz kimaradni, akkor kérd el magad reggel 5-6ig....azt akkor lehet alkudozni ;)

2015. júl. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem mondtam semmit, csak amit ő jónak látott, és az ő fiatalkorához viszonyítva, kigondolta, hogy 2 óra.

Meg azt mondta, hogy ő 17 évesen ment először.

Meg annyira fél mindentől, meg nem is bulizott igazán szerintem.


Csak úgy ott voltak.

Amúgy már írtam, egyedül az az oka, hogy félt, és hogy nem normális dolog 16 évesen bulizni.


Ki mondja, hogy nem normális, megszólnak? Mai világban? Pont lesz*.rom.

Első bulim, és nem iszok.....


Csak egy sima buli nem normális, és félt a semmitől ebben a gagyi városban, ahol nem történik semmi.


De nem, inkább 2-ig maradjak, és inkább értem jön a sötétbe, hogy ő nyugodtan aludjon, és sz*.rik bele, hogy én maradnék a barátaimmal, itthon legyek, hogy ő nyugodtan aludjon, és tényleg inkább értem jön.

2015. júl. 19. 01:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszolatlan a kérdést, de akár az illetékessel is megbeszéltheted. Ő biztos jobban tudja, mit és miért mond. Erre nem gondoltál?
2015. júl. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem érthető ha félt... menj ameddig megengedi, ennyi, ha meg nem mész, emgbosszulni tuti nem fogsz vele senkit és semmit.
2015. júl. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, akkor inkább várok vele, de amúgy pont ez a célja, hogy ne menjek.

Így csak neki jó, hát persze, kinek, vagy itthon döglök, vagy 2-kor jön értem, mert neki legyen jó mindenféleképpen.


Mindegy, még úgy igazából nem ültünk le beszélni hárman erről, vasárnap van, itthon vannak, szerintem ma megemlítem, talán ebéd közben.

2015. júl. 19. 04:25
 6/6 A kérdező kommentje:
És köszi a válaszokat! Ment a zöld mindenkinek!
2015. júl. 19. 04:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!