Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak nem leszek alkesz?

Csak nem leszek alkesz?

Figyelt kérdés

Ma voltunk bulizni, elindultunk olyan 9-kor ami még tegnap. Útközben egy jó nyelet Jim Beam, aztán két unicum, ami 2 cl.

Aztán vagy 7.5 cl vodka, de keverve, 2-3 jager, meg még egy nyelet Jim Beam, aztán egy energiaital.


Alig éreztem, hogy jó kedvem van.


Amúgy 16 vagyok és egy gyerekes kinézetű, kb. ilyen 13 éves "kisfiam"


3-ra hazaértem, ittam 2 pohár vizet, oszt semmit nem érzek, mint nem is történt volna semmi. Itt vagyok, negyed 5-kor, oszt semmi.


Nem valami büszkeség, de ennyi után semmit sincs.

És írtam, hogy mennyi vagyok és milyen.


A kérdés nem felvágás, csak nem leszek alkesz?

Ez akaraterő, és csak rajtam múlik, de szerintetek túl bírom a piát?


Ja, meg vagy 4-5 szál cigi, de az nem sok minden volt.



2015. júl. 25. 04:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ezeket nem egyszerre, de 9 és 2 között, az unicumot 2x2 cl, vagyis 4cl.

A jager 3 cl "darabonként"

2015. júl. 25. 04:22
 2/13 anonim ***** válasza:

Szóval 9-től negyed 5-ig nem történt voltaképp semmi, pedig ittál valamennyit, persze nem egyszerre.

"de szerintetek túl bírom a piát"

Nem értem, hogy ezzel mire akartál utalni, hogy nagyon szereteda z alkoholt, vagy pedig hogy mennyire kemény vagy, és hogy milyen jól bírod...


Hogy alkesz lennél azért, mert egyszer ennyit ittál? Nem hihnném. Az alkoholizmus szerintem másképp él a fejedben, mint a valóságban.

2015. júl. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Tudom, mi az alkoholizmus, és az a baj, hogy bejött a dolog :/

És ha bejön, akkor lehet rászokni....

Mert valaki kidől 2 sörtől és mégis alkesz.


Az egy dolog, hogy bejött, de ráadásul rossz élmény sem lett belőle, mert nem terhelt meg egyáltalán.


És azt is leírtam, hogy tudom, hogy csak tőlem függ.


Most részletesebben leírtam, de a kérdésben is ez volt a lényeg....


És azt is írtam, hogy nem felvágásból......

De ez hogy bejött, meg rossz tapasztalat se volt, nem valami jó kombó.


Ezért van ez a kérdés, hogy hogy lehet kontrollálni.

Mert az szopi, ha rá fogok szokni..


De nem, kell az érthetetlenség, és a még apróbb részletek is szemet szúrnak....

Boccs

2015. júl. 25. 06:59
 4/13 A kérdező kommentje:

Persze, igaz, hogy ha nem iszok alapjáraton, akkor nem nehéz megállni, csak nem iszol oszt kész.


De azért meg akarom előzni a dolgot.

Nem szeretnék, csak továbbra is buliban, de persze nem döglésig.

2015. júl. 25. 07:02
 5/13 A kérdező kommentje:

Meg azért érdekelne is, hogy mennyire bírom...


Most konkrétan, 9-től 2-ig ez mind lement, meg hazafele az energiaital, olyan 3 körül. 4-kor már teljesen oké, hétköznapi voltam, a "legrosszabb" fázis is max. annyi volt, hogy sokat beszéltem, meg kicsit "álomérzetem" volt, egy kis reflexlassulás.

De azért annyira sok nem ez, csak max. leírva tűnik annak, szerintem olyan átlagosan bírom.

2015. júl. 25. 07:06
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát a rászokást kétlem, de azért érdekel, mert hallottam már olyat aki eddig bírt mindent, legközelebb meg váratlanul kidőlt egy felestől...
2015. júl. 25. 07:08
 7/13 anonim ***** válasza:

Jesszus. Annyira gyerekes ez a felfogás. Most menôzni akarsz?

Olvasgass kicsi szívem. [link]

2015. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Egyrészt rá kérdeztem a biztonság kedvéért, hogy kialakulhat-e, de valószínű nem fog, mert tudom mi az az alkoholizmus.



A másik rész, hogy mennyire bírom, azért érdekel, mert lehet hogy tök jól ment, minden, de lehet hogy következőnek kidőlök egy kanyartól

2015. júl. 25. 17:13
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mit lehet ezen kötekedni, amikor lesz*rom, hogy menőzés vagy nem, az érdekel, amit leírtam.


Aki nem bírja, az egy gagyi sz*r, aki meg bírja, az biztos, hogy egy nagyképű szemétláda.


Ez oszt logika.

2015. júl. 25. 17:16
 10/13 anonim ***** válasza:

Ennyit a logikáról:


"Egyrészt rá kérdeztem a biztonság kedvéért, hogy kialakulhat-e, de valószínű nem fog, mert tudom mi az az alkoholizmus."


Bődületes hüyleségeket írsz, nincs is értelme vele tovább foglalkozni. Ha 16 évessen ennyire parázol az italproblémáid maitt, az téged és a szüleidet is nagyszerűen minősít. Gratulálok!

2015. júl. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!