Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Értékelnétek/írnátok véleményt...

Értékelnétek/írnátok véleményt a blogomban közzétett fantasy/romantikus történetem első részéről?

Figyelt kérdés

Www.varazsmagia.blogspot.hu


Hetente jönnek ki az új részek, szóval akinek tetszett az első rész, örülnék ha folyamatosan figyelemmel kísérné a blogomat. :)



2015. aug. 9. 01:39
 1/6 A kérdező kommentje:

Www.varazsmagia.blogspot.com


Elnézést :)

2015. aug. 9. 01:50
 2/6 iskolások válasza:
Sziaa nekem nagyon tetszik és varom a folytatást😊 és még az lenne a kérdésem h Facebookon van pár idézetes oldalam ( kb 2000-3000 like-os ) és h nem lenne baj h kitenném az oldaladat hirdetni ??😉
2015. aug. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyugodtan, sőt, örülnék neki! És köszönöm szépen 😀
2015. aug. 9. 11:26
 4/6 salalla11 válasza:
Hű, ez szerintem is tök jó írás, nagyon tehetséges vagy! :-) ;-)
2015. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszik. Ügyesen írsz, ráadásul az első rész, blogokhoz képest, jóóó hosszú volt, remèlem a többi is ilyen lesz és folytatod a sztorit :). Várom már a kövi részt. Mikor jön?

A blogon az első komizó ;)

2015. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már a felét megírtam, ha minden igaz, legkésőbb pénteken közzé teszem. :) Egyre izgalmasabb lesz, és minden részletre figyeljetek ;)
2015. aug. 11. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!