Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Fantasy stílusú könyvet írok....

Fantasy stílusú könyvet írok. Mondanátok véleményt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon populáris téma, de a történet három fiúról szól, akik testvérek. Az első vámpír, a második vérfarkas, a harmadik nephilim. Megátkozák őket, és arra vannak kárhoztatva, hogy megöljék egymást, egy lányért. (Ez a részlet még nem biztos) Ha egyikük megöli a másikat, akkor két testvér fölszabadul az átok alól, és emberek lesznek. Persze, még rengeteg olyan kis részlet van, ami izgalmassá teheti a könyvet, de azt most nem írom le. :) Vélemények? Jöet, hideg-meleg vegyesen.

2014. máj. 24. 08:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom

Az ilyen jellegű fantasykat nem annyira szeretem de elolvasnám 😊

2014. máj. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ú, ezt a smaile-it hogy csináltad? World és bemásoltad?
2014. máj. 24. 16:25
 3/18 A kérdező kommentje:
Ja, köszi a kommentet. :)
2014. máj. 24. 16:26
 4/18 anonim ***** válasza:
O.o!Egy kicsit giccses. Mi lenne benne a fordulópont? Meg ölik az 1-iket és örülnek maguknak majd önfeletten viháncolva átcsúszdáznak a szivárványon Disneylandba a robot-póniukkal? szerintem ez olyan mint amit a barátom 11 éves húga írt karácsonyra!:aranyszőrű, ezüstbundájú pegakornis (am kajak megírta, 5. A4-es oldal volt). bocs ha nyers voltam
2014. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hideg-meleg vegyesen. :) Amúgy nekem tetszik.
2014. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
*előző vagyok, az elejét poénnak szántam, tod, mikor valaki azt mondja, mondj valamit, erre a másik mondja, hogy valami:)
2014. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem haragszom. Az ember nem csak pozitív véleményt kaphat. :)

Egyébként valóban lenne benne ilyesmi, csak kissé megborulna a dolog egy negyedik testvérrel. :)

2014. máj. 24. 21:32
 8/18 anonim ***** válasza:

Értem, hogy az izgalmas kis részleteket nem írod le, de a befejezést sem. Erre vannak kárhoztatva - és? Mert ez csak egy bevezető és a bonyodalom. A többi rész lenne az érdekes.

Maga a téma, hát... oké, az átok, testvérgyilkosság dolog az jó ötlet. De a három fajjá változás azért elveszi a morális részét. Elvileg a vámpírok és a vérfarkasok ellenségek (a nephilimeknek meg most néztem utána, mik), nem biztos, hogy komolyan elgondolkodnának, hogy megöljék-e azt, aki egykoron a testvérük volt. Ha nem lenne az átok, akkor is a másik torkának ugranának, így meg pláne. Talán ha ugyanazzá a fajjá válna mindegyik, vagy maradna bennük valami emberi (ez a legrosszabb, amit átok tehet velük, félig embernek lenni), akkor talán. És akkor még ki is alakulhat egy jó történet. De így nekem kissé sablonos.

2014. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez nem túl tanulságos "mese" lesz. Akkor lesznek emberek, ha megölik egy testvérüket?? Azért az ilyen vámpíros történetnek is kellene, hogy legyen a végén valami pozitív mondanivalója.
2014. máj. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Tegnap 21:56


Igen, lehetséges hogy iagazad van, bár, ha egy fajjá változnának, akkor az teljesen megváltoztatná a történetet. Azért kell hogy 3 faj legyen, mert természetüknél fogva gyűlölik egymást. A vérfarkas a vámpír ellensége, a nephilim pedig mindkettő ellensége, tekintve hogy ameddig a vérfarkas, és a vámpír démon, addig a nephilim félig angyal.


Az én szereplőim nem lesznek, hidevérű gyilkosok, nem lennének benne ,,felnőtt" jelenetek, mert azokat utálom egy könyvben. Bárki elolvashatná, ha akarná.


Ugye három testvér van. A legidősebb a vámpír, a középső a vérfarkas, és a legfiatalabb a vámpír.

A lány a legidősebb és a legkisebb között fog ,,őrlődni" de vágül az idősebbet választja. :)

A középsővel sosem fog olyan érzelmi viszonyba kerülni, mert ő a legjobb barátnője fiúja lesz.

Ui.: A legkisebb majd, megfog halni. :)

2014. máj. 25. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!