Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok e ötleteket adni mit...

Tudnátok e ötleteket adni mit csínáljak tulajdonképpen videós vagyok. Tulajdonképpen mit csínáljak hogy sok ember nézze a csatornám?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Kevesebbszer használd azt, hogy tulajdonképpen...Amúgy szerintem ne gameplayeket csinálj, mert abból már van egy rakat, ne filmeket kritizálj, mert abból is, ne vlogolj, hacsak nincs valami érdekes amit mondanál, esetleg te vagy érdekes személyiség. A vicces videókkal nem foghatsz mellé, ha tényleg viccesek. Szerintem a challege videókat is hanyagold...hát igen igazából az a tanácsom, hogy hagyj fel a videózással, ha nincs saját ötleted. Úgy semmi értelme. Én nem bántásból mondom, de a saját szórakozásodra csináld a videókat és ne azért, hogy sokan lássák. Ha azért csinálod mert szereted, akkor meg csináld azt amihez kedved van. Csak akkor ne zavarjon, ha esetleg azonnal nem látják sokan, vagy esetleg egyáltalán nem leszel felkapott sohase.
2015. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!