Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem JÓ Draco-s...

Tudnátok nekem JÓ Draco-s fanfictionokat ajánlani?

Figyelt kérdés

Lehetőleg ne Darmione-t, mert azok már az őrületbe kergetnek Hermione átformált karakterével. Bár ha nagyon jó akkor ilyen is jöhet.

Még nem igazán olvastam shlash-t, de ha tudtok igazán király Drarry-t, akkor azt is elolvasom.

Előre is köszi a válaszokat!



2015. aug. 9. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

[link] - Ebben a történetben Draco egy zseni, s a későbbiekben nagyon jóban lesz Bill-el, de ez nem Slash. Érdekes történet, és gyakran jön friss, csak ajánlani tudom! :)


[link] - Ez egy Slash történet, és bár nem Draco szemszögéből íródott, de nagy szerepet játszik a történetben. Olvass bele, szerintem tetszeni fog!


[link] - Ez szintén Slash, és az elején Draco még csak a közelben sincs, (csak a 40. fejezetben bukkan fel) de később szintén fontos szerepe lesz. Érdemes elolvasni, nagyon kidolgozott és jól megírt történet.


[link] - Ez egy kissé durva (erősen 18-as) de azért megemlítem, ha nem szereted az ilyet akkor mindegy. De ami mellette szól, hogy egy jó megírt történet, és a karakterhű, már amennyire egy kitalált fanfiction lehet.


Remélem tudtam segíteni! :)

2015. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!! :D am. Fura h pont a merin nem találtam te meg kapásból 4-et is küldtél :D
2015. aug. 10. 00:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első 2-t amit írni akartam, azt írta az előző (A kód, cigánykaraván) :)

Susane (fordító): Mardekár medálja , bár itt a főszereplő inkább Harry, de azért Draco is fontos szerepet játszik

Jennavere:Dragon Tamer, ez inkább humoros történet

gernon: Titkok, a legjobb drarry, amit valaha is olvastam

2015. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. aug. 11. 14:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó nem direkt pontoztalak le csak telóról vagyok és félrenyomtam! Bocsi, bocsi, bocsi!!
2015. aug. 11. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!