Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a jó az ostorcsattogtatásba...

Mi a jó az ostorcsattogtatásban? (el vagyok keseredve)

Figyelt kérdés

Hetek óta egész nap ostort csattogtat valaki napi 3-4 órában, még ebédidőben se hagyja abba(pedig akkor a csikósoknak is jó ebédhez szól a nóta) sötétedésig egy ember(szerintem gyerek) itt kinn a kertben. (Szombathelyen élünk, nem az alföldi tanyasi betyárvilágban, ahol a csikósok meg a pödröttbajszú betyárok éjjel-nappal azt csattogtatják.)


Mi ebben a jó? Meg lehet ezt unni? Néhány hete kezdte, hétköznap délután indul, hétvégén pirkadattól alkonyatig.


Lement már a suli, néhány hét, és beindul a cséplőgép meg az úthenger, ezerrel mennek majd az ilyen olyan röpdogák, felelések,témazárók... Már alig várom.(Én már nem járok suliba.) Mit gondoltok, reménykedhetek?



2015. szept. 4. 19:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Mindez Vas megyében, Szombathely úgymond zöld szívében, egy családi házas lakótelep kellős közepén. Mit lehet tenni?
2015. szept. 4. 19:12
 2/3 anonim ***** válasza:

Helo!


A hangja es a technika amivel csinaljak - hogy a fökerdest megvalaszoljam.


En is ostorozok. Viszont vagy az erdöben, lakott települestöl legalabb több szaz meterre - raadasul azert is kezdtem el mert ipari terület voltakepp, ahol a lakasunk van, tehat peldaul hetvegen megszünik az elet, es delutan is -, vagy ha mashol vagyok, akkor sem többet ugy fel oranal - söt.

Itt ugye azt kell figyelembe venni, hogy az ember csinalna valamit ami nagy zajjal jar. Oke ez teljesen elfogadhato mondjuk heti 3-4x, amig fel, 1 orarol van szo körülbelül. Föleg, ha ezt a lehetö legtöbb esetben lakoövezeten kivül teszi, vagy probalja.


Amit Te irtal, az tulemgy azon, amit ugymond "el kell meg nezni". Ez a napi 3-4ora mar pofatlansag - hiszen ondolom több ingatlan haz, lakas... van a közelben. Föleg, ha hetvegen meg ra is erösit, es a többöszöröset csapja.

Nyugodtan fordulj a hatosagokhoz is akar. Bar en elöször megkeresnem, es a tudtara adnam hogy kapjon a fejehez, hiszen nem egyedül van a vilagon. Ha ezek utan sem valtoztat, alkalmazkodik, akkor nyugodtan hivd ki a rendörseget - csenhaboritas nicns idöhöz kötve -, vagy ha gyerek, beszelj a szüleivel.

2015. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Abban ne reménykedj, hogy megunja... Nekem is van ostorom és imádok csak úgy durrogtatni! Inkább kérd meg, hogy egy kicsit vegyen vissza!
2015. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!