Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a vérfarkasos fantasy blogról?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm írja, és mivel eddig csak 9 fejezet van fent, jól jönne az oldalnak, ha már az elején értékelő bírálatot, kommenteket kapna, ami alapján még tovább fejlődhetne. Ha tetszik a műfaj, nézz be hozzá, és hagyj véleményt vagy itt, vagy ott. Minden kommentre nyitottak vagyunk, a hasznosakra megy a zöld pacsi :)

És a link: [link]



2015. okt. 2. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:

A történetről nem mondok semmit, nem olvastam végig. Az első fejezet borzalmasan néz ki, tördelni kellene, mert az ~1000 szavas bekezdés elég olvashatatlan. A többi, ahogy néztem, már tördelt (azért továbbra is akadnak benne túl hosszú bekezdések), de sok vesszőhiba van benne, -ba, -be és -ban, -ben ragok keverése, valamint az első két fejezetben pár helyen a mondatok alanyával is baj van.


Ami viszont jó, hogy legalább dolgoztál a történettel, a nagy többség egy féloldalas "fejezet" után kér véleményt.

2015. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

M9ért nem vállalod fel a munkádat?

Jó kis iromány ez.:-)

...A lány gyorsan fejlődik. Sokkal gyorsabban mint én, ami jó jel, viszont amikor elhagytuk Csaba területét szinte azonnal ránk rontottak. Négy erősebb és egy gyöngébb dzsinn támadt ránk. Sikerült mindet hatástalanítani, ám Alexa szerzett egy kis sérülést, de már jobban van. A vámpírok egyre jobban kezdenek mozgolódni. Nem tetszik ez nekem, vér szaga terjed a levegőben, itt háború lesz.


- Ez mind nagyon érdekes. Én is észleltem ezeket a jeleket, úgy tűnik a béke, amit oly nehezen harcoltunk ki, véget fog érni. Rendben, menjetek vissza, Alexa tanulj szorgalmasan, lehet, hogy ti ketten vagytok a farkasok utolsó reménye. – fejezte be a mondatot, és elsétált, beleveszve az erdő sötétjébe.....


Nem kell ilyen körülményesen fogalmazni. Nem dolgozatot írsz hanem egy regényt ami könnyedebb hangvételű.

2015. okt. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!