Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani olyan vérfarka...

Tudtok ajánlani olyan vérfarkasos könyvet, ami viszonylag "új" és nem romantikus?

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekelne.

Csak vérfarkasos szerepjáték könyveket tudok, amik nem romantikusak és nem baromi régiek.

2014. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 t_GaRami_a ***** válasza:

Én a démonvilág sorozatot ajánlom. Nem vérfarkasokról szól, de azok is vannak benne. Nekem a kedvenc könyvsorozatom. 10 részből áll és volt olyan része, amit szombaton elkezdtem és egyhuzamban kb. 5-7 óra alatt kiolvastam. Egyhuzamban! Átlagban 230 oldalas egy rész. Nem véletlenül áll a hátoldalán, hogy ˝Egyszerűen nem lehet letenni˝ -The Times.

˝Figyelmeztetés: nagyon ijesztő!˝

2014. júl. 1. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen erről a sorozatról már hallottam, de még csak a Rémségek Cirkuszát és a Holtak vonulását olvastam Darren Shantől.


Ha tudtok írjatok még légyszi!!! :)

2014. júl. 1. 09:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem olvastam, csak egy részletet belőle, és az vérfarkasos volt (szerelemmel nem találkoztam benne): Benjamin Percy: Vörös Hold.
2014. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Thx :D

Tudtok még?

2014. júl. 1. 15:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Amiket eddig én olvastam:

Maggie Stiefvater - Mercy Falls sorozat (ez olyan...nem rendes vérfarkasos, de farkas van benne)

Leslie L. Lawrence - A vérfarkas visszatér, A vérfarkas éjszakája(ezek nekem tetszettek :D)

Steve Feasey - Vérfarkaskölyök sorozat (Ez szinte borzalmas volt, nincs benne izgalom, kiszámítható történetvezetés és emellett nagyon rövid...)

Oh illetve majdnem kihagytam Patricia Briggs - Mercedes Thompson sorozatát, ebben a főszereplő nem vérfarkas, szintén alakváltó, de egy vérfarkas falka nevelte fel és nagyrészt róluk is szól.


Barátnőm olvasta a Glen Duncan-től Az utolsó vérfarkas, azt mondta nem volt rossz, de érdekesnek mindenképpen érdekes :D


Esetleg még az Adrea Creme farkasos sorozata, azok meg csak alakváltók, nem vérfarkasok...

2014. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi! Sokat segítettél. :D


Ki tud mèg?

2014. júl. 2. 18:13
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


most olvastam el.nem az igazán vérfarkasos dolog de hasonlít rá. Inkább kriminek mondanám mint horrornak. de azért nagyon jó könyv.

2014. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi ^_^


Jöhet még ha tudtok!!! ;)

2014. júl. 3. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!