Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan fejezzem ki magam az...

Hogyan fejezzem ki magam az irassal?

Figyelt kérdés
Mostanaban sok kindenen mentem keresztul, es regebben mindig az iras segitett kitisztitani gondolataimat. Eleg jol irok szerintem , foleg ha masok muvet kell atdolgozni vagy ha meg van a tema mirol irjak. Eleg erzelmesen is tudok irni, de csak ha masrol van szo. Nem tudom ugy megogalmazni sajat erzeseimet, h ne legyen nagyon "nyalas". Tehat olyan ha felolvaso magam nak mint ha egy csopogo szerelmes tini lany szerelmi banatat meselnem.

2015. okt. 16. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


A fenti szöveg után erős kétségeim támadtak azzal kapcsolatbna, hogy "jól írnál".

Legalábbis a fenti dolog, amit idehánytál, elég nonszensz.


Hogyan fejezd ki magad? Kezdj el írni. Majd írj többet. Gyakorolj. Az elején úgyise lesz jó. Ezért kell megint többet írni. Mutasd meg kompetens embereknek, és adj a véleményükre. Továbbá olvass sokat - lehetőleg ne "csöpögős cuccokat", ha nem arrafelé akarsz orientálódni.

2015. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg írni, mert pocsék a helyesírásod. Utána gondolkozz a többin, addig semmi értelme. :)
2015. okt. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tabletem nem jó már pár éve és nem lehet vele rendesen írni. Jó igazából a helyesírásom és ha kell akkor küldök írásokat is amiket én írtam.
2015. okt. 16. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Szia :)

Aki használt már tabletet vagy okostelefont írásra, az megérti, hogy miért vétesz néhol hibákat. Írd ki nyugodtan a gondolataidat, írd le mire gondolsz, később ha nem tetszik, úgysem fogod felhasználni :) Ha nyugtat az, hogy írsz, akkor tedd :) Ha regényt írsz, és abba írod a gondolataidat, egy fejezetet úgyis át fogsz írni tizenötször, hogy tökéletes legyen. :) Hajrá!

2015. okt. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pali1977 ***** válasza:

- Írd meg a történeted (ne javíts, csak írj)

- tedd le egy időre, és foglalkozz mással.

- Vedd elő, és írd át.


Én többször is átírom, mert túl kritikus vagyok magamhoz én is :)

2016. jún. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!