Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van Vicces sztorid, amire már...

Van Vicces sztorid, amire már nevetve vagy pirulva emlékszel vissza?! Vagy Esetleg pikáns, megdöbbentős, sokkoló történeteid vannak?! Megosztanád ezeket a honlapomra? =) Vagy akár ide is leírhatod=) Koszonom mindenkinek az eddigi sztorikat=)

Figyelt kérdés
Ahova a történetek kerülnének az a www.gerike.hupont.hu , ez nem reklámnak szántam, csak, hogy erre az oldalra kerülnének fel ezek a vicces sztorik=) Köszönöm mindenkinek a történeteit=) és persze, ha van időd akkor az oldalon is találsz jó sztorikat, de akár ezen az oldalon is, sokat tudsz nevetni=) Jó időtöltést és jó szórakozást=)
2010. márc. 17. 15:39
 1/2 anonim válasza:
81%

ÁÁÁÁ :D


Egyszer mikor mentünk Siófokra kajálni ( sokszor megyünk oda, úgyhogy ismerünk már mindenkit :D ), nevelőapám szövetkezett a pincérrel! Együtt szívattak be! :D

A pincér oda jön hozzám:

- Te vagy ...... ......?

- Igen, én vagyok.

- .........- on laksz?

- Igen.

- Akkor te vagy az, aki az interneten molesztálja a lányomat? Mégis mit képzelsz magadról?!

Aztán ott osztott :D Én meg azon gondolkodtam, hogy melyik lány a sok közül :D Na jó, nem :D Elég dühösnek tűnt, én meg be voltam szarva xDD Olyan fejet vágtam.. xDDD

Ment volna tovább is, csak anyám leállította ( ő is tudott róla ) :D

Hogy megkönnyebbültem.. :D xD


Állíttólag lett volna olyan, hogy odajön hozzám a pincér és nyakon vág, megy ilyeneket osztott volna: Ízlett az ebéd f***kalap? :D


Így elmesélve nem lehet olyan vicces, de ott.. :D

2010. márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Állítólag*
2010. márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!