Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Január 20-án megyek Imagine...

Rudosmith kérdése:

Január 20-án megyek Imagine Dragons koncertre az Arénába. Egy kicsit aggódom a terrorcselekedetekkel kapcsolatban. Nem szeretnék felrobbanni! Érdemes elmenni?

Figyelt kérdés

Elég sok feltételezést hallottam ezekkel kapcsolatban és azt mondták pl.: „Nem fognak hozzánk jönni, mert Mo-nak nincs hírértéke"

Hallottam olyat is, hogy Magyarországon egy faluban elfogtak 2 terroristát egy vonaton! Dilemma...


Ez nem diszkrimináció meg semmi ilyesmi, de ha már más emberekre bízom az életem akkor lécci valaki olyat aki egyetemet végzett vagy valami nagy szaki a rendőrségen meg ilyenek!😀😀😀😇



2015. nov. 19. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

A párizsi merénylet helyszínén is voltak rendőrök, fejesek is, mégis 150en meghaltak, szóval ugyan mindegy hogy milyen iskolába jár az ember, nem az iskolai végzettség számít hanem a rátermettség, a gyakorlat és a felkészültség... erről ennyit.

Amúgy én is megyek a koncertre, nem hiszen hogy kellene tőle tartani, mert nagyfokú ellenőrzés lesz meg ilyesmi.

2015. nov. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyfokú ellenőrzés? Soha egy büdös táskába nem néznek bele belépéskor!
2015. nov. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A franciaországi koncertteremben a biztonsági embereket ölték meg először. Szóval nem sokat számít.

Voltam már ott koncerten és eddig mindig belenéztek a táskámba. Az egyiken ruházatátvizsgálás is volt.

2015. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is azért említettem a nagyfokú ellenőrzést, mert én akárhányszor voltam még a ruhámat is végigtapogatták, a táskámból pedig ki kellett pakolnom mindent. Egyszer a körömreszelőmet ott is kellett hagynom mert "éles szerszám"
2015. nov. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egy arénás koncert kb. egy focimeccs biztosításával ér fel. a stade de france-ba is simán kiszúrták a terroristát, és nem engedték be. azért egy kisebb klubkoncertnél sokkal egyszerűbb. de én sem tartom valószínűnek, hogy itt próbálkoznának, mert tényleg senki nem foglalkozna vele, ilyen szempontból nem vagyunk stratégiailag fontosak.


az a 2 brit is nemzetközi vonaton tartott románia felé, nem ide jöttek.

2015. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!