Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tumblr blogok "védelme,...

Tumblr blogok "védelme, titkosítása"?

Figyelt kérdés
Védelme és titkosítás alatt, azt értem, hogy vannak olyan tumblr blogok, aminek ha beírod a címét, akkor csak úgy láthatod, ha előtte beírod a jelszót. Viszont ez csak második, harmadik és további blogokkal lehetséges. Miért? Én egyet használok és nem szeretném, hogy mások meg tudják nézni. És nem a címem megváltoztatásával akarom ezt elérni. Hogyan lehet az első blogot is "titkosítani"?

2015. nov. 24. 11:58
 1/1 Lelwut válasza:
Sajnos elsődleges blogot nem lehet priváttá tenni, hogy miért az rejtély, de ahány oldalon jártam ezzel kapcsolatban mindenhol azt írták, hogy nem lehetséges. Szóval csak másodlagos, harmadlagos stb. blogot tudsz bevédeni jelszóval.
2015. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!