Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vélemény a blog kinézetéről,...

Vélemény a blog kinézetéről, és az írásról? Jöhet hideg meleg!

Figyelt kérdés

Már máskor is kérdeztem a véleményeket, és alakítgattam rajta, időközben rájöttem dolgokra, szóval érdekelnének vélemények/tanácsok! Köszönöm! :)

[link]



2015. dec. 9. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A történet érdekesnek bizonyult, nem olvastam teljesen végig. Kicsit sok a szóismétlés és elég leegyszerűsítetten fogalmazol, de amúgy tetszik. :)

További sok sikert!

2015. dec. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért pont Jacksonville? Azzal a futottakmég NFL csapatukkal. Még a San Diego-t se bírták lenyomni pedig azokat manapság csak az nem veri meg aki nem akarja.


Költöztesd át Miamiba. Vagy Tampa Baybe. Bár azoknak is kaki a csapatuk, de mégis csak nagyobb nívót képvisel. :D

2015. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
És a másik fontos dolog. Hangulatjeleket, smiley és társai sose tegyél bele, egy irodalminak és publikusnak szánt írásba. Mert egyrészt hiteltelenné teszi az egész írást, másrészt az jön le belőle, hogy nem tudsz rendesen hangulatokat, helyzeteket leírni, hanem helyette odaböfögsz egy smiley-t amiből úgyis mindenki tudja hogy mi van. Pedig neméppen.
2015. dec. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még! :) Azért választottam Jacksonvillet mert szerintem nagyon szép és szimpi helyek vannak ott. :) A hangulatjelekre pedig figyelek majd.
2015. dec. 10. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!