Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a blogról?

Elizabeth P. kérdése:

Mit gondoltok erről a blogról?

Figyelt kérdés
[link]

2015. dec. 10. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Túl nagy a banner, kiüti a szememet, elviszi a fókuszt a lényegről.


"Ekkor megpillantottam egy másik mobilfényt. Egyre közeledtünk egymáshoz és mikor találkoztunk egymásba ütköztünk."


Ez egy kicsit ellentmondásos, ha meglátok valamit vagy valakit, akkor hogy tudok nekimenni? :)


Itt-ott kicsit pontatlan a megfogalmazás nyelvtanilag.


Például:

"majd a kezembe veszem az övét és lesétálunk a konyhába."


Hasított bőr öv legalább? :) Majd a kezembe veszem az ő kezét, így érthetőbb. Ha ezt szeretted volna átadni nekünk.


Nekem kicsit túl szerelmeses, olyan érzésem van, mintha egy kiégett egyedülálló nő írta volna, aki várja a nagy szerelmet. Annyira a szerelemre akarsz hajazni, hogy közben meg a tartalom nincs meg, kesze-kusza kicsit, illetve ellentmondások vannak. Látom őt, de egymásnak megyünk.


További sok sikert, de még gyakorolj kicsit!

2015. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom a tiéd...

Az a 2 nagy kép homályos (- pont)

"A blogon NINCSEN 18+ történet."--> A blogon nincs 18+-os történet. Bár nem tudom mire gondolsz ez alatt. Horror, vagy szexuális tartalmú. (Bár az élénk színhasználatból feltételezem, hogy az utóbbira gondoltál.)


Jó ráveszem magam, hogy elolvassam a "Olyanok, mint az utcalámpák" c. kis "novellát". :)

Igazolódhattam helyett hagyatkozhattam talán. Nem a korom sötétben mentél, hanem inkább korom sötét volt.

Picit hihetetlen, hogy láttad a másik mobilfényt de mégis összeütköztél vele. Egy ember inkább kikerüli.

"A barna szemét, a piros ajkait és azt az aggódással teli arcát, de annyira vonzottak a két őz szempár, hogy nem tudtam mást nézni."

Mintha kihagytál volna valami a de előtt. Kb. valami olyasmit, hogy ez megrémisztett téged.

A vonzottak helyett a vonzott inkább.

Túl hamar átcsapsz a valóságba. Lehetne valami átvezetés.


Az időt pontosítani kéne. Ezelőtt 17-20 évvel nem voltak ilyen telefonozgatások.

Ha pedig a jövőt írjuk, akkor lehetne picit modernebb nem leragadva az elektromos gertyánál. :)

2015. dec. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ratiborus válasza:

megneztem a blogod, mar ne haragudj, tenyleg nem akarlak megbantani, de eloszor is tudnod kellene helyesen irni magyarul, a masik meg, hogy nulla az egesz xDDD


szerinted az emberek majd irkaljak neked emailben, hogy kerunk meg, kerunk meg, irj ujabbakat???


Ilyen es ehhez hasonlo nem tudom, mik, novellanak nevezed, vagy nem tudom, mi ez...ilyenekkel tele van a net, olyat kell irni, amit nem "dogunalom" vegigolvasni.

2015. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huh! Rendben. Tudom, hogy nagyon gáz és kösz a véleményeket. Folytassam vagy haggyam a francba?
2015. dec. 13. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Folytasd, gyakorlat teszi a mestert!
2015. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi <3
2015. dec. 14. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!