Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek Snapchat-en...

Hogy szerezzek Snapchat-en ismerősöket? (vagy nem is tudom, hogy hívják őket Snap-en xd)

Figyelt kérdés
Es egyaltalan hogy kell használni ? Nem igazán értem...magyarázzátok már el pls a fontosabb dolgokat a Snapchat-tel kapcsolatban 👌😀

2015. dec. 15. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem f_szság...teljesen felesleges "ismerősöket", hisz úgysem ismered őket, így nem is lesznek ismerőseid valójában. akiket viszont ismersz, azokat meg tudod kérni, hogy vegyenek fel, ha van nekik is, de mivel gondolom facebook-on is ismerősök vagytok, ezért valójában megint csak felesleges 20 féle helyen beszélgetni...


vannak facebook-on ilyen ismerősgyűjtős csoportok, de megint csak semmi értelme nincs. senki sem vesz fel senkit szívesen...mindenki azt akarja, hogy majd csak őt vegyék fel egy csomóan....és akkor nagyon menő lesz, hogy mennyien követik, csak hát épp azoknak a 10%-a le sem szarja...meg se nézi, mit rak ki a stories-ba, úgyhogy felesleges.


ez a stories is valójában csak az ilyen magamutogató senkiháziaknak való, akik jómódjukban azt sem tudják, már, hogy hány szelfit lőjenek magukról egy nap...

2015. dec. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!