Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez a blog? Mi...

SzaboLia kérdése:

Szerintetek jó ez a blog? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link]

2015. dec. 22. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos jó, csak nem érdekelnek az ilyen fantörténetek.
2015. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tömeggyártásban látnak napvilágot a lelkes tinilányok irodalmilag pongyola és csapnivaló fictionblogjaik. Ez is egy olyan. A kínában készülő vacak gagyi termékekhez tudom őket hasonlítani. Rengeteg van belőlük, csapnivaló a minőségük és nem érnek semmit.
2015. dec. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Az, hogy elkezdtem olvasni, és nem birtam befejezni, mert nem érdekes a történet. Egyediséget kéne belevinni. Hiszen pont ettől jó az írás. Valami egyedit alkothatsz. Ilyet szerintem bárki tud írni. Ma már szinte minden második lány ilyesmiket kotyvaszt. Ha sikert akarsz, érdekesebb legyen.

~Egy blogger~

2015. dec. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én még annyit emelnék ki, de nagyon, hogy azt az egyedi egérkurzort sürgősen hagyd el, mert rohadtul idegesítőek tudnak lenni az ilyen dolgok. a blogra én is azt tudom mondani, hogy tucat, de persze ha szereted csinálni, hát folytasd. annak van értelme, és nem annak, ha csak azért írsz, hogy utána más véleményezze.
2015. dec. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egész jó.

Tetszik, hogy nem egy nagy kupac helyesírási hibából áll és a terjedelme is pont okés.

Én szívesen olvasnám, megnyugtat, hogy ez a sztori nem egy depis lányról fog szólni, aki egyfolytában öngyilkos akar lenni, és a végén összejön Castiellel... Azoktól a fanficektől már a falra mászok.

Azt ajánlom, folytasd. Hidd el, a sok negatív kritika ellenére rengetegen vevők az efféle történetekre :)

Szerintem mindenképp vigyél majd bele egy kis életet, és ne csak a romantikáról szóljon, mert akkor egy idő után unalmassá válik.

Sok sikert! :D

2015. dec. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár, amennyiben a csaj Kentinnel jön össze, tuti jó lesz! Xd
2015. dec. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó
2016. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!