Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a helyzet a tumblr-rel...

Mi a helyzet a tumblr-rel 2016 derekán, mennyire népszerű még, és főleg milyen körökben?

Figyelt kérdés

valahogy abszolút kimaradtam ebből a tumblr dologból, lehet a korom miatt (23 vagyok) szóval a főbb felhasználói réteg nálam fiatalabb úgy vélem.

hallani hallottam róla de most néztem fel először rá mik is vannak, érdekel hogy ez a cucc haldoklik e és már nem érdemes csinálni, vagy töretlen a népszerűsége és jó ötlet "felszállni"?


2015. dec. 26. 11:29
 1/3 anonim válasza:

A tumblr-t nálunk bizonyos szubkultúrák használják. Ha oda tartozol, akkor használd.


Személy szerint én soha semmilyen tumblr-es tartalommal nem találkozom. De hasonlóan vagyok az ask.fm-mel is, ami a tinik között népszerű (?). Egyszóval aki nem tagja az adott szubkultúrának, és nem ezen keresztül kommunikál velük, azoknak nem sok értelme van.

2015. dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 omgt ***** válasza:

A tumblr jelenleg a 'legigényesebb' weboldalnak számít, melyet hál istennek a 20-as IQ-val rendelkező emberkék nem találtak be, mivel mondjuk egy egyedi HTML beállítás meg meghaladná az eszüket...

Hazánkban is nagyon sok tumblr felhasználó van, személy szerint 3 típussal találkoztam, a depressziósokkal, a tucat felhasználókkal, akik csak magyar idézeteket és egyéb magyar proliságokat reblogolnak.

A 3 típus a olyan, akiknek a blogja divattal, művészettel és további esztétikus dolgokkal foglalkozik, az ilyen tumblr felhasználókat könnyen ki lehet az utcán is szúrni egyedi stílusuk miatt.^^

2015. dec. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ a másodiknak, valami ilyesmire vártam. az elsővel nem értek egyet, az hogy mi a jó vagy nem, az nem korfüggő, mindegy hogy beletartozol e az átlagéletkorba attól még lehet jó cucc.


az érdekelt hogy aki régóta fent van jobban átlátja hogy milyen a színvonal változás, ha egyre csökken a saját tartalom és csak reblogolás megy akkor nincs értelme felmenni, viszont ha csak fejlődik akkor miért ne.

2015. dec. 27. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!