Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Más is otthon tölti a szilvesz...

Más is otthon tölti a szilvesztert?

Figyelt kérdés

Tavaly ilyenkor,meg Január 1-en, úgy voltam vele,hogy az ideit, nem itthon fogom tölteni.

Hát de.. A munkatársaimmal nem lehet sehova menni,nert ők nem fognak 5000-et fizetni egy belépőért.. Nem fizethetek mindent én nekik. Meg az egyik ma azért felvetette,hogy jó lett volna ga páran elmegyünk valahova.. Ja csak nem most kellene szervezkedni.. Mndenhol hirdettem magam egy bulira, legalább 10-en jelentkeztek...30-35 évesek is jelentkeznek.. Minél közelebb vagyunk a szilveszterhez, annál inkább kúszik fel az életkor. Hát szepen lemondtam mindent.. 21 éves vagyok nem közel 40 évessel mennék az az igazság, itt a lehetőség, de magamat ásom el. Nem tudom,hogyan lehetne ezen változtatni..


2015. dec. 31. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Én itthon töltöm, és örülök hogy nem kell sehová mennem jópofizni :D
2015. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen én.
2015. dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!