Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Star Wars univerzumában volt...

Star Wars univerzumában volt Yoda mesternél erősebb Jedi aki felvehette vele a versenyt?

Figyelt kérdés
Mielőtt támadnának az SW fanok egyáltalán nem nézem le Yoda erejét. Viszont nekem senki se mesélje be hogy Yoda mindig is ilyen erős volt mert nem igaz. Még anno a régi Köztársaságban mikor nem Yoda volt a bölcs ( Old Republicra gondolok itt) akkor biztos volt nála erősebb nem?

2016. febr. 8. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha Régi Köztársaság eseményeit kánonnak tekintjük (egyelőre nem azok), akkor voltak nála erősebbek. Ha nem tekintjük kánonnak, akkor ő a legerősebb Jedi
2016. febr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a második trilógiát kánonnak tekintjük, akkor lehet, hogy ott még Mace Windu is erősebb nála. Ő Anakin beavatkozása nélkül meg tudta volna ölni Palpatine-t, Yoda nem (bár nem is igen erőltette).
2016. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Palpatine hagyta magát Windu ellen, mert várta hogy jöjjön Anakin
2016. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Véleményem szerint ha Anakin nem áll át a sötét oldalra akkor ő erősebb lett volna. Én ennek még nem néztem utána hogy ki volt a legerősebb Jedi de több tízezer évig fenn állt a Jedi Rend szerintem biztos volt Yodánál erősebb Jedi.
2016. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagyta magát Windu ellen, honnan veszitek? Ember, összeroncsolta az arcát, gondolom nem direkt.. Amúgy Windu nem feltétlenül erősebb nála, vívásban jobb, (vívásban windu amúgy a top 1.) ha az erőt használják akkor meg yoda, ám összesítve szerintem jobb yoda. Viszont egy jedit tudok, aki jobb, vagy legalábbis sikeresebb nála: Revan.

Őt sokszor lebecsülik, de ember, gondolkodjunk már..

A Mandalóriai háborút elbukta volna a köztársaság ha ő nincs, belépett, és megnyerték, aztán sith-ként ha malak nem árulja el, akkor leigázza a köztársaságot, majd jediként elpusztítja szinte egyedül a sokkal erősebb sith birodalmat. Igaz utána Vitiate-t nem tudja legyőzni, de még így se nagyon tudok más karaktert mondani, aki ennyi mindent elért volna.

2016. jún. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Revan EU és (már) nem kánon. Ha az EU is számít, akkor Luke egyik-másik regényben röhejesen erős.
2016. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mostmár úgy félhivatalosan kánon. Ugye Kreia kánon, így vele együtt kb az egész KOTOR széria.
2016. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!