Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki mit gondol a Star Wars...

Ki mit gondol a Star Wars Rebels új előzeteséről? (SPOILER! )


2016. jan. 15. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Kb erre lehetett számítani...
2016. jan. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Yoda áttervezése borzalmasan néz ki. Úgyse az élethűségre törekednek, használhatnák itt is a TCW-s dizájnját.
2016. jan. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első: Mire lehetett számítani? Az egyetlen ami kiszámítható volt, az az Ahsoka vs Vader. De azt ne mondd hogy te számítottál arra, hogy lesz itt Jedi templom templomőrökkel, lesz Darth Maul, lesz Sith templom, lesz Kylo Ren féle fénykard...


Ahhhh ez nagyon epic lesz, én várom

2016. jan. 16. 08:49
 4/10 A kérdező kommentje:
Második: Igen, azt én sem értem miért nem használják a TCW-s modellt, ahogy Anakinnál sem használják, úgy néz ki.
2016. jan. 16. 08:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok jó dolgot lehetne kihozni ebből. Kiderül ki is lett Anakin. Klónok vs klónok. Stb, de ez sajnos a Disney így nem fognak ilyen kérdésekkel foglalkozni, mert ez egy gyerek műsor. DE hátha...
2016. jan. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Akkor szerinted ez a trailer csak szemfényvesztés? Mert szerintem nagyon nem. Itt lesznek komoly dolgok.
2016. jan. 16. 10:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem nem gondolom, hogy szemfényvesztés, de szerintem nem fogja olyan komolyan venni a dolgokat, mint ahogy azt kellene. Nem mennek benne olyan dolgokba, hogy akkor Anakin most miért is csinálta ezt, senki nem fog meghalni és/vagy átállni. Nem lesz meg benne az a plusz valami ami a Clone Wars sorozat egyes részeit uralta.
2016. jan. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ahsoka esélyes hogy meghal... Főleg hogy Filoni is azt mondta, hogy ebben az évadban lezárják az Ahsoka-szálat.


Illetve a sorozat végére meg kell hogy haljon a Ghost teljes legénysége, mert nyomuk sincs a filmekben.


Ez a trailer biztató volt. Mintha nem is Rebels trailer lett volna, hanem egy TCW trailer (hangulatban legalábbis)

2016. jan. 16. 11:13
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
A Disney felfoghatná már, hogy a Star Wars rajongók nem 8 évesekből állnak akiknek elég pár poén meg robbanás, 0 történettel. Még ha ez egy animációs sorozat, akkor sok embert érdekel, nem csak gyerekeket, engem 19 évesen is teljesen leköt :D Szóval jó lenne, ha vinnének egy kis komolyságot is bele, meg megmagyaráznák a történéseket mert igenis van aki kíváncsi rá.
2016. jan. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eszméletlen volt és nagyon várom :) ám nemértek egyet sok emberrel akiknek nem jött be yoda ... sztem sokkal jobb volt mint a clone warsban...a masik meg h Maul minek tért visza meg már rég lekellett volna zárni őt.. hát igazibol épp h elkezdték kibontani a karaktert es mindenki nyálazva fujjog... Ashokáért már előre sírok de egyszer szembe kell néznie Vaderrel és ezt már TCW végén is tudtuk..
2016. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!