Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ismertek romantikus, nem...

Ismertek romantikus, nem 18-as 2min (Taemin×Minho) fanfiction-öket? Lenne igény egy ilyenre, vagy van már rengeteg belőle?

Figyelt kérdés

2016. febr. 9. 19:25
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én szoktam írni 2minnel, de láttam mástól is, ha gondolod, linkelem őket ^^

(az enyéimben van néhol 18-as rész, kivéve az oneshotokban, ha nem arra a témára vagyok ráállva).

Bármilyen fura, itthon annyira nincsenek 2min ficik, a magyaroknál az OnTae népszerűbb, de ha egy jó sztorit írsz, jó stílussal, érdekesen és nyelvtanilag is élvezhetően, akkor szerintem teljesen lényegtelen, hogy milyen párossal írsz.

De szerintem 2minből sosem elég ^^


Lexyy~

2016. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hú... erre a kérdésemre már nem is emlékeztem, de nagyon hálás vagyok hogy írtál :) Légyszi, akkor belinkeled azokat? Nem vagyok egy nagy yaoista, meg K-pop shipper, de 2min-nél egyszerűen nincs tökéletesebb pár <3 aw... [link]

Elkezdtem írni egy történetet, az eleje tök jól ment, de aztán sajnos hamar elszállt az ihletem.

2016. jún. 12. 22:11
 3/3 anonim válasza:

Ha lenne rá időd, csak ihlet nincs, akkor szedd össze a gondolataidat. Én pl. mindig írok minimális vázlatot (pl 16. Fejezet: csók) és onnantól sínen vannak a dolgok ^^

Fb-n megtalálsz, küldtem privát üzit, és ha te is szeretnéd, ott segítek szívesen ^^ (csak előbb itt is dobj meg egy üzivel, mert sehogy se akar működni az üzenetküldőm fb-n a mobilomon)

2016. jún. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!