Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Éhezők Viadala fanfictionre...

Recanada kérdése:

Éhezők Viadala fanfictionre lenne még igény?

Figyelt kérdés
Saját szereplős, a 3. Nagy Mészárlás egy kicsit másképp ("kevesebb győztessel"), és a Suzanne Collins által megalkotott világ továbbgondolása, hogy ne legyen olyan megszokott. Érdekelne valakit?

2015. jún. 24. 14:50
 1/6 KÁ ügynök00 ***** válasza:
Engem nagyon érdekelne. Ha úgy döntesz hogy elkezded írni akkor kérlek szólj, hogy mi a címe.
2015. jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 KÁ ügynök00 ***** válasza:
Engem érdekelne csak írd g a címét.
2015. jún. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Talán többet érnél vele, ha direkt fanfictionnel foglalkozó oldalakra tennéd fel az ilyen műveid, illetve főleg az ilyen fórumokon kérnél véleményt. Ott kifejtősebb válaszokat is kaphatsz, a témában több érdekelttől és érintettől, mint itt.


Magyarul ilyenből csak a Merengő jut eszembe, de ott nem tudom, Éhezők Viadala van-e (régebben csak HP volt, ma már mindenfélék akadnak rajta), illetve megmondom őszintén, én nem nagyon szoktam magyar nyelvű fanfictionös oldalakat böngészni. Mai napig egyedül a fanfiction (pont) net-re megyek fel, ha valami mégis érdekel.


Igény mindig akad ilyesmire, ha megtalálod a saját közönséged, de szerintem ezen az oldalon pont elenyésző mértékben találsz rá érdekeltet.


Ami a szubjektív meglátásom illeti, ha van egy jó ötlet a fejedben, jól kidolgozott karakterek, azt inkább egy saját történetbe ültesd bele, ne pedig egy már kitalált világ továbbgondolásába, vagy annak valamilyen formájú másolatába. Ebben az esetben még segíthetne fejlődni is az írás terén.

2015. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 Mindenképpen írni fogok, ha elérhető lesz a történet. :)


#3 Köszönöm a tippet, írnék is ilyen fórumokra, viszont az a helyzet, hogy a fanfiction.net-en kívül én sem nagyon ismerek más oldalt a témában. Így maradt a gyakori. Ami pedig a másik dolgot illeti, vannak teljes mértékben saját történeteim, amiken folyamatosan dolgozom, de ez az ötlet, ezek a karakterek és a cselekmény kifejezetten Az Éhezők Viadala világába lettek kitalálva, másfél év után képtelen lennék " új környezetbe" helyezni mindezt. Már mindennek és mindenkinek megvan a maga története Panem határain belül, és ezt semmiért sem vagyok hajlandó feladni. Másolatot pedig semmiképp nem szeretnék. De köszönöm, hogy írtál. :)

2015. jún. 25. 00:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, nem elítélésből írtam, nehogy félreértsd :)


Egy időben én is írtam fanfictionöket, így átérzem a dolgot.


Sok sikert hozzá!


#3 voltam.

2015. jún. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem értettem félre, gondoltam, hogy nem a rosszindulat vezérelt, sajnálom, ha esetleg úgy tűnt, hogy ezt hiszem.

És köszönöm szépen! :)

2015. jún. 25. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!