Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy lehet népszerű facebook...

Hogy lehet népszerű facebook profilt csinálni?

Figyelt kérdés

12/L.

Az ismerőseimnek mindig olyan jó sikerülnek.

[link]

Ez az egyik ismerősöm profilje és erre kapott 490 lájkot.

Nem vagyok olyan selfizgetős típus meg szerintem nem is vagyok olyan szép hozzá de amikor anyukám ismerősei meglátnak azt mondják milyen szép kislányod van akárhányszor találkozunk valakivel és vagy egy osztálytársam aki szerelmes belém de én akkor is ezt gondolom magamról... :/



2016. febr. 20. 16:29
 1/7 Vikipam válasza:
Borzasztó hogy egy 12 éves lány attól tartaná magát szépnek a mai világban, ha sok lájkot kapna. Felejtsd el kérlek, ne érdekeljenek a lájkok. Ne próbáld utánozni a 13-15 éves lányokat, csak mert ők sok lájkot kapnak a nem túl erkölcsös képeikre. Ne attól érezd magad szépnek, mert sok a képeden a lájk. Lehetsz gyönyörű 10 lájkkal, és lehetsz kevésbé szép 500 lájkkal.
2016. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az hogy azért tarom magam nem olyan szépnek mert kevés lájkot kapok hanem hogy egy ilyen képet hogy lájkolhatnak 490-en és azt kérdezem hogy NORMÁLISAT és nem olyat mint a linkben hogy lehetne csinálni?
2016. febr. 20. 17:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi elfelejtettem leírni hogy normálisat és nem olyan k*csögöset mint ez
2016. febr. 20. 17:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Úgy,hogy kreatív vagy, vannak saját ötleteid és megtudod magad kedveltetni az emberekkel valamilyen oknál fogva.

De te világosan nem ilyen vagy.


Amúgy meg semmire, SEMMIRE nem mész vele akkor se, ha 10 millióan lájkolják az oldalad.

2016. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nagyon kedves vagy !
2016. febr. 20. 22:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem kedvesség kérdése, hanem az igazság.
2016. febr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ez a gyökér ismerősöd azért kapott ennyi lájkot, mert vagánykodik az ájfonjával, amit anyuka meg apuka összegürizett neki(a régi radiátorból, meg az átlag alatti berendezésből ítélve gondolom nem szarják a pénzt a szülők), az a hajfecni...na arról nem is beszélek :D


szégyen. te is kisírod otthon az ájfont, és elkezdessz tükörben pózolni, pontosan úgy tartva, hogy még véletlenül se takard ki az apple logót, és máris jönnek a lájkok...


nekem is van egy iPhone 6-osom, mégsem fotózom magam vele napi 10x :D ha én is tolnám a szelfiket, nekem is egyből megjelennének a "barátok", akik népszerűnek tartanak, mert mekkora menő már, hogy ájfonom van...meg én is felnyalnám a hajam.


sok ilyennek írtam már kommentet teljesen ismeretlenül, hogy ki ne takard az almát...

2016. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!