Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek magammal? Milyen...

Mit kezdjek magammal? Milyen új hobbit válasszak? 16/F Többi lent!

Figyelt kérdés

Nos a problémám az, hogy nem tudom mit kezdjek magammal, mert az életem eddigi része abszolút balszerencsésen alakult. Fiatalabb koromban fociztam (14 éves koromig) nagy pályán és nagyon tehetségesnek tartottak. Életem egyik lehetősége volt, amikor (próbajáték nélkül is!!!) lehetőségem lett volna Mo. egyik legjobb fociakadémiájára elmenni, de sanjnos a "beköltözésem" 4 fordulóval eltörött a sípcsontom és elszakadtak a szallagjaim és nem folytathattam a nagy pályás focit. Ezek után átmentem futsalozni (GYŐR) és itt is megvolt 15 évesen a lehetőségem, hogy a nagy csapathoz kerüljek, de sajnos itt még rásérültem a lábamra és most már teljesen abba kellett hagynom mindennemű sportot. :( Hozzáteszem, hogy a sport mellet Győr egyik legjobb középiskolájában tanultam, de sajnos ugyan úgy, mint általános iskolában az osztálytársaim szekáltak amiatt, hogy jó tanuló vagyok, hogy a sport miatt nem cigiztem, buliztam, ittam, hogy tesin komolyan vettem a futást, mert szerettem, hogy ebbe jó vagyok, és azért is kaptam sokszor sértést, mert a bőröm kissé barnább (nem vagyok se néger, se roma de mégis azzal piszkáltak) és az itt felsorolt sértéseket amellett kaptam, hogy akinek viszont az osztályban nem volt meg házija stb. én mindig odaadtam neki, és akit piszkáltak, amellé mindig odaálltam segíteni. Sajnos általános iskolában ugyan ezt kaptam, bár akkor még verést is gyakran kaptam ezek miatt az okok miatt. A legjobb barátom is, amit a legsúlyosabb helyzetekben is támogattam elállt emiatt mellőlem és most jóformán nincs is igazi barátom. Mindezeket feledni végül úgy döntöttem, hogy a 10 évig gyűjtött zsebpénzemből veszek magamnak egy hobbi quad-ot (kiskorom óta nagyon tetszettek és erre gyűjtöttem) és erre kb. az 5. határba túrázásomkor megállított a rendőr és most meg kell válnom a járműtől, mert csak úgy tudom a büntetést kifizetni. :(


Mit kezdjek az életemmel? Miért van az, hogy bármibe belekezdek és megpróbálom a lehető legjobban csinálni soha nem sikerül? Tanácstalan vagyok!!! :(



2013. okt. 20. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak a sportos hobbik érdekelnek? Ha nem akkor javaslom az olvasást és az anime nézést.
2013. okt. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Íjászat/lövészet! Szabadban vagy, mozogsz is, nem túl megerőltető és még sikerélményt is nyújthat!
2013. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A problémám az, hogy abszolút mozgás és sportcentriku vagyok és nem birok "nyugton maradni" :S Szeretem a megerőltető sportokat, mert ott érzem, hogy van eredménye a munkámnak...
2013. okt. 21. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!