Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Facebook belépési problémám...

Facebook belépési problémám van, lent írt probléma megoldható?

Figyelt kérdés
A probléma az hogy a telefonszámommal szoktam belépni, de legutóbb amikor fent jártam kitöröltem az adataim közül, mert hívogattak vadidegenek. Most gondolom ezért nem enged azzal belépni.A baj hogy az emailre amivel anno regisztráltam rég nem is emlékszem, meg szerintem már nem is létezik. Nem nagyon szoktam használni a facebookot,így nem is igazán értek hozzá, nem gondoltam előre hogy belépéshez sem használhatom majd így. Van erre valami megoldás?

2016. márc. 24. 11:28
 1/4 anonim válasza:
a megoldás egyszerű. Újra kell regisztrálnod.
2016. márc. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 San Bernardo ***** válasza:

Ha egyszerűen be lehetne lépni adatok megadása nélkül, bárki Fb. oldala könnyen feltörhető lenne.

Ezért nincs rá megoldás (szerintem helyesen).

2016. márc. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor ezek szerint nem lehet. Egyébként én is jónak találom hogy nem könnyítik meg a feltörést, csak arra gondoltam hátha van olyan mint a jelszóemlékeztető, csak a felhasználónévhez. De sebaj, úgyis csak néhány távol élő rokonnal baráttal tartottam rajta a kapcsolatot, azt lehet máshogy is. S egyébként fiatal korom ellenére, azt se bánnám ha az egész facebook eltűnne, sajnos nagyon úgy látom hogy tönkreteszi a személyes kapcsolatokat, na meg a gyerekeket, már nem nagyon mennek ki fára mászni, focizni meg stb mint anno mi, inkább ülnek a telefon meg a gép előtt és jó kis személyiségtorzulásuk lesz.Na de ez van, csak egy vélemény. Köszönöm még egyszer a válaszokat.
2016. márc. 29. 08:09
 4/4 San Bernardo ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled!
2016. márc. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!