Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Thevr (youtube videósok)...

A Thevr (youtube videósok) nézői tényleg 8-10 évesek?

Figyelt kérdés

Unalmamban rákerestem GyK-n arra hogy "Thevr" nod találtam elég jó kérdéseket még szimpátia szavazást is :D

DE egy valami nagyon szúrta a szemem és az az hogy sok tényleg rengeteg ember leírta hogy a Thevr nézői csak kis 10 évesek akik a káromkodásért meg az üvöltözésért jönnek a csatornára

Az tény hogy a Cat Mario-s videó eléggé megváltoztatta a csatorna színvonalát de nem vitte lejjebb annyira

Szoktam olvasni a kommenteket és igen tudom hogy sok sok sok olyan avn hogy "Mikor lesz már ez" "Mikor lesz már az" stb...

A lényeg :

Szerintem ez teljesen nem igaz mivel valaki szintén megjegyezte a komment szekcióban hogy egyik Thevr-os (nézőre gondolok) sem noob (csak mert mellőzöm a csúnya beszédet) csak az átlagnál kisebb

Én sem tartom magam intelligensnek vagy ilyesmi hiszen még kicsi vagyok eléggé tudom :/

De azért merem azt mondani hogy nem vagyok olyan mint a komment szekcióban látott csi.... Kissebbek :)

Ti mit gondoltok erről?

Ez tényleg igaz lenne?

És amúgy mit gondoltok a csatornáról? (Gameplay és Tech)

Kérem a hozzászólásokat normális módon kifejezni és mellőzni az

"Mi a lótúró az a TheVr"

Válaszokat :)

Jah és azt le szögezem természetesen lehet találkozni (youtube komment szekció) olyan emberekkel is akik nem csak követelőznek hanem saját véleményt írnak emellett megköszönik a játékélmégyt :D

L/13

Furcsa fogalmazásért esetleges hibákért elnézést kérek



2016. márc. 29. 22:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha túl hosszúra sikeredett csak így tudom kifejetni :/
2016. márc. 29. 22:25
 2/16 A kérdező kommentje:
Kifejteni*
2016. márc. 29. 22:25
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 vagyok,régebben én is néztem őket,de szeretni igazán soha nem szerettem.

És igen kb annyi idősek,habár szerintem inkább 8-13 évesek, az ovs nézőközönség összetételéből ítélve.

Szirmai Gergő azt mondta még régebben,hogy azoknak a videósoknak akik brutális mennyiségű feliratkozót szereznek,azoknak annál fiatalabb a nézőközönsége.(bár szerintem ez Gregre nem igaz)

Ez személyes meglátás,de úgy veszem észre hogy a legtöbb nézőt azok a csatornák hozzák, akik csúnyán beszélnek,valamint az unintelligens tuskók.

Egyébként a Vr-os srácokkal személyesen is váltottam egy jópár szót,és nagyon értelmes,intelligens,választékos emberek.A káromkodás csupán a nagyobb nézettséget segíti elő,erre van tömeges igény,és ők ezt tudják,hisz ez több pénzt is hoz.

Az ostoba unintelligens videósok,mint pl:Mike Games,Unfiel,Herby,GoodLike,videójáték zsolti pedig magukat észre nem véve,isten adta marhaságukkal vonzzák be a fiatal nézőközönséget,(holott ők nyilván tisztába sincsenek azzal hogy mennyire is buták,dehát a hülyeség a legjobb betegség,nem fáj...)

2016. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Mondhatni,hogy elég régi követőjük vagyok. :)

A Slender the arrival #1 oculus riftes videójukat láttam először. Hát fel is iratkoztam ,valahogy megfogtak. (valószínű az oculus rift miatt, mert akkoriban nagyon érdekelt,most is :D ) Akkor voltam kb.14 éves.

Néha commentekből feltűnik,hogy valaki nagyon fiatal, de hát ez van .


Én nagyon szeretem őket,nem érdekel ,hogy ki hogyan szarozza le Pistit és Janit.

Szerintem nagyon szeretik a nézőiket. Pl: a napi 2 videó.


Azért nem 1-2 perc a videóvágás,akárki akármit is mond,főleg hogy nagyon igényesen csinálják,ügyelnek a minőségre is.


Én már vágtam videót,tudom milyen.

(igaz,azt kis mezei videóvágóval vágtam ,de úgy is legalább 3-4 órán keresztül vágtam)


És Pistinek meg Janinak még felelősséggel is kell lenniük,hogy mit tesznek ki.

És hát a közösségi oldalakon feltett nézői kérdések... Hát azokra is kell nekik időt áldozni,meg elmenni rendezvényekre...stb


16/L

2016. márc. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Van egy gyerek, akit ismerek és 8 évesen éjjel-nappal őket nézi. Hát ez van :D Szerintem nem nekik szól a csatorna, például ott van a Town of Light, ami nem fiataloknak való, és láttam a komment szekcióban, hogy a történet egy-egy részén röhögnek, vagy Pisti egy kommentjén, meg ilyenek. Plusz innen tanulnak káromkodni, az tuti.

Írta valaki, hogy azért káromkodnak, mert ez több nézőt hoz. Szerintem nem. Inkább csak a játék heve hozza elő, legalábbis ők nem tűnnek feliratkozó-hajhászoknak.


Amúgy 17/L vagyok, és mindennap nézem őket, és szívesen találkoznék is velük.

2016. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó:Nem hiszem hogy a játék heve ilyeneket hozna ki belőlük,azért annyira nem ijesztőek,bármennyire is annak találják,pistiék megjátszák magukat,de nagyon,komolyan én egy betörőtől nem ijednék meg annyira mint ők egy-két Slender féle játéktól,a kutya is látja hogy a heves reakciók is a nagyobb nézőközönség bevonzását szolgálja,ahogyan a csúnya beszéd is...

-Első voltam

2016. ápr. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Az utóbbi pár marketing órán magyaráztak a youtube lehetőségeiről és utána találtam rájuk és a többi magyar youtubeosra.

A marketingből tanultak teljesen rájuk illenek és emiatt igazat adok az előzőnek. Biztos hogy az eltúlzott reakciók és a káromkodás tudatos. Máskülönben ki is lehetett volna a véletlen káromkodást vágni vagy kisípolni. 8-14 éves gyerekeket ne tanítsuk már erre akkor se ha ez vonzza őket. Hallanak a gyerekek elég káromkodást otthon a munkás szülőktől és egymástól de ti youtubeosok mutathatnátok nekik jó példát.

A másik amit felhoztatok a befektetett munka a videovágás. Reklámfilmet mi is csináltunk a cégnek és tudom hogy van vele munka. Nekik és most kiemelve a Thevr csatornát behozza az árát a munka mert azt írják havi 9 millió megtekintésük van. 1000 megtekintésenként jön egy tavalyi újságcikk szerint 1 dollár bruttóban. Ez havi másfél millió forint bruttó bevétel. Ebből még a kiadások után is marad 1.8 millió forint amit ha ketté osztanak, akkor is keresnek vele 900.000 forintot fejenként. Emiatt nagyon megéri a napi két videó amit említettetek és a vágással töltött munka.

Nekik így sikerült de a többi youtubeos éppen annyit keres amennyiből megél vagy még annyit sem és azok úgy látom hogy még több videót készítenek naponta hogy elég bevételük legyen. Van olyan youtubeos amelyik pár óránként jelentkezik új videóval.

2016. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Bocs nem havi másfél hanem havi 2.5 millió forintos bevételük lehet ahogy számoltam de a többi nagyjából stimmt.

Nem akartam mások zsebében turkálni de nem is véletlenül írtam le ezeket hanem csak azért hogy lássátok megéri legalábbis nekik.

Egy kis videovágás azért nem olyan mint egy gyári szalag melletti munka három műszakban. Volt szomszédom Németországban dolgozik egy gyárban három műszakban összeszerelő szalag mellett hasonló vagy kicsivel kevesebb fizetésért. A youtubeozás ahhoz képest szanatórium.

2016. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem is inkább 8-15. Full átlagos let's play videósok nulla hozzáadott értékkel és trágársággal tálalva. Kétlem, hogy egy korának megfelelően érett 14-15 évnél idősebb nézőt ezzel meg tudnának fogni.
2016. máj. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%

7

Akkor eléggé rosszul tudod, mert nem nézettség alapján fizetnek, az csak egy pont amit figyelembe vesznek. Dinamikusan kalkulálják az összeget, függ a reklámoktól is amik a videókban megjelennek, mekkora az aránya az ugyanazon nézők száma etc. És még a bejövő összeg felét a YT fogja zsebretenni, csak a többi az övék. Azt a 9 milliós havi nézettséget se tudom hogy sikerült kiszámolniuk nekik se, de erősen lódítottak róla, én akárhogy számolom jó esetben 3-4 milla havonta.


És akkor szépen el is érkeztünk oda, hogy az a 900 ezer lesz 100 fejenként. Ehhez még hozzájön az egyéb szponzori dolog pl. a coca cola, de javarészt ők is cuccot adnak nem lóvét. El vannak nagyon sokan tájolva ezzel a YT dologgal, ezek az 500ezres feliratkozós kaliberű YT-osok kis piszkafák szinte, nem keresik magukat gennyesre, mint ahogy azt sokan elképzelik.

2016. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!