Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Thevr (youtube videósok)...

A Thevr (youtube videósok) nézői tényleg 8-10 évesek?

Figyelt kérdés

Unalmamban rákerestem GyK-n arra hogy "Thevr" nod találtam elég jó kérdéseket még szimpátia szavazást is :D

DE egy valami nagyon szúrta a szemem és az az hogy sok tényleg rengeteg ember leírta hogy a Thevr nézői csak kis 10 évesek akik a káromkodásért meg az üvöltözésért jönnek a csatornára

Az tény hogy a Cat Mario-s videó eléggé megváltoztatta a csatorna színvonalát de nem vitte lejjebb annyira

Szoktam olvasni a kommenteket és igen tudom hogy sok sok sok olyan avn hogy "Mikor lesz már ez" "Mikor lesz már az" stb...

A lényeg :

Szerintem ez teljesen nem igaz mivel valaki szintén megjegyezte a komment szekcióban hogy egyik Thevr-os (nézőre gondolok) sem noob (csak mert mellőzöm a csúnya beszédet) csak az átlagnál kisebb

Én sem tartom magam intelligensnek vagy ilyesmi hiszen még kicsi vagyok eléggé tudom :/

De azért merem azt mondani hogy nem vagyok olyan mint a komment szekcióban látott csi.... Kissebbek :)

Ti mit gondoltok erről?

Ez tényleg igaz lenne?

És amúgy mit gondoltok a csatornáról? (Gameplay és Tech)

Kérem a hozzászólásokat normális módon kifejezni és mellőzni az

"Mi a lótúró az a TheVr"

Válaszokat :)

Jah és azt le szögezem természetesen lehet találkozni (youtube komment szekció) olyan emberekkel is akik nem csak követelőznek hanem saját véleményt írnak emellett megköszönik a játékélmégyt :D

L/13

Furcsa fogalmazásért esetleges hibákért elnézést kérek



2016. márc. 29. 22:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont itt voltam. Nézem a hivatalos online E3 közvetítést.

Lehet igazad van de pl a Herby mesélte, hogy ő keres 80 és 100 ezer ft közt, de neki sok kis nézettségű videója van.

A Thevr összehoz háromszor annyi nézőt mint a Herby és akkor 300 ezret megkeresnek ketten ezzel az elvvel számolva. Szerintem többet de mindegy. Ez inkább azoknak fontos akik ebből akarnak megélni. Az biztos hogy tudatosan építették fel a csatornát ezért tisztelem őket. Van érzékük hozzá. Csak ők mondják hogy véletlen hogy így alakult mert így szimpatikusabb sokaknak.

Főleg a fiatalabbakat fogják meg az igaz és az is, hogy őket ezzel a stílussal lehet csak megfogni.

Ha valaki gameplay közben az irodalmi magyart beszélné, senki nem lenne rá kíváncsi akkor sem ha a legszínvonalasabb műsorokat alkotná. Trash kell a népnek.

2016. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

El is megy ám a pénz elég könnyen, a ház nem tudom kié, de ha bérlik az nem olcsó, ha saját annak is van költsége és ez egy külön ház ami csak ere van fenntartva, nem ebbe laknak. A játékokat stb ők veszik meg, a cuccoknak nagy részét is. A szponzorok is nyomják persze, de azért na, nem jókedvükben osztogatják ők sem, hanem üzleti célból, szóval kifillérezik ám rendesen. Tömik bele a saját pénzüket Pistiék is, úgyhogy nem kell aggódni hogy néhány év múlva luxusautóra cseréli a Priust Jani meg ilyenek.


Egyedül a nyelvezettel van baj, mert én se beszélek valami szépen, de már sokszor nekem is sok amit ők művelnek. De a nézők erre buknak. Ha nem tekintjük a trágárságot, akkor egy értelmes csatorna viszont, nem sok hasonló normális van.


Mert látom divat sokaknál szidni őket, csak épp azt kéne felfogni hogy még így is ők tartoznak a normális csatornák közé, akkor el lehet gondolni milyen a hulladék, amiből a jóval több van.

2016. jún. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem sajnálom tőlük úgyhogy felőlem luxusban is élhetnek. Legfeljebb annyi kivetnivaló lehet az egészben hogy adományokat fogadnak el az átlagos fiataloktól. Engem a tuberek bevételei is ebből a szempontból foglalkoztatnak.

Többet is tehetnének ha már itt tartanak. Alapíthatnának egy újságot vagy egy nagy híroldalt ami nem csak játékokkal is foglalkozik és átfogóan az egész számítástechnikával is. Ilyen magyar oldalakból úgyis kevés van. Sok jóra fel lehetne használni a népszerűséget.

2016. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

#12: Úgy látom nézted a live-ot :D

Amugy meg nagyon sokat fektetnek abbol a pénzből amit kapnak a csatornában. Ha vesznek egy új kamerát vagy egy új állványt vagy akármit mindent abból a pénzből vesznek amit ebből keresnek. Es váljuk be az őszintét hozzak a minőséget és nem szart adnak ki a kezük alól. Nyilvan káromkodnak (inkabb csak Pisti) de melyik az a magyar ember aki nem szokott? Volt szerencsém személyesen is találkozni velük és igazan tiszteletreméltó emberek és lehet hogy Pisti káromkodik a videokban de élőben rendes és igazán komoly ember persze ha beszélsz vele nem lehet nem észrevenni hogy akármilyen rendes ő akkor is a jó öreg Cat Mario-s Pisti marad:D

2016. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A gameplay videókon érezni, hogy kicsit erőltetettek a beszólások, de a Youtube már csak ilyen, ez kell hozzá hogy menjen. Ezt leszámítva korrekt, minőségi csatorna. Az E3 vagy kirándulós videókon egyértelműen látni, de amúgy személyes találkozónál is hogy teljesen rendes emberek, csak a gameplay videók közben kergülnek meg, főleg Pisti. De az egy olyan műfaj, hogy oda kell, különben most is még csak háromezer feliratkozónál lennének. Vagyis épp sehol, mert ha háromezren néznék, abbahagyták már volna, el se jutottak volna ide.
2016. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
47%
Első vàlaszolònak üzennèm ..nem is ismerered az èletben a Videojàtèkos Zsoltit..hogy mondhatod valakire ,hogy buta ha nem is ismered? Zsolti egy intelligens ember..beszèltèl màr vele èletben?? Intelligensebb ès komolyabb ember mint a 2 TheVrsràc.ès szèpen araszolgat felfele..sokan itt dobàlòznak a szavakkal ..ki buta ki nem..kivancsi lennèk kamera előtt ki milyen vidit rakna össze ..hogy tudnà magàt kifejezni..ès milyen lenne a beszèlőkèje..duma az sokaknàl van tehetsèg meg az ablakban..Nyìlvàn hobbi valamilyen szinten, de azert a pènz se mellèkes..24 òràbòl 20 at videoval foglalkozni..a maradek 4 bol meg aludni meg a tobbi oszd be.
2017. ápr. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!