Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elengednetek bulizni egy...

Elengednetek bulizni egy lanyt 15 evesen?

Figyelt kérdés
Egy partibuszra elengednetek egy 15 eves lanyt? Baratokkal mennek 2 oras az ut. Nem tudom lesz-e ott alkohol, de elegge valoszinu. Ebben a szituaicoban mit lehet tenni? Beszeljek vele, hogy ne menjen? Magyarazzam el neki, amit mindig is szoktam, hogy nem szabad inni stb.?

2016. ápr. 15. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha naív lehet elég rossz vége is. Pl alkoholt iszik és kiköt egy +10 es palinál, aki direkt a fiatalokra vadászik. Tiltsd meg akkor meg utálni fog.
2016. ápr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15 évesen ugyanolyan kiszolgáltatott mint amilyen kiszolgáltatott 25 évesen lenne, ha akkor menne először, fix keretek között ismerősökkel tapasztalja a korlátait, mint lázadásból "punkokkal" vagy kiaf𝚊szomok mostanában a legalja....
2016. ápr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gnoomage ***** válasza:
El.
2016. ápr. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megbízhatóak a barátai akkor igen. Előbb mérd fel hogy tudja-e hol a határ az ivásban. Ha nem tudja ne engedd el. Én is voltam ilyenen és nem álltam meg 1 pohár sörnél. ;)
2016. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gnoomage ***** válasza:
4# És honnan tudja hol a határ? Valamiért nincs bele olvasztva a génjeinkbe, ezért ki kell tapasztalni... Ha most nem megy ugyan ennyit fog tudna 5 év múlva is az egészről, hisz akkor se tud majd semmit a határokról...
2016. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!