Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 17 éves lányoto...

Elengednétek a 17 éves lányotokat bulizni hajnalig?

Figyelt kérdés
Barátnőjével menne, 25 km-re, helyileg oda,ahova iskolába jár. Csak hajnalban lenne busz haza, 4 órakor.

2014. okt. 3. 18:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
8%
Ha nekünk van autónk, akkor este 11-re ott lennék értük, és hazavinném őket. Ha nem lenne autónk, akkor hezitálnék.
2014. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
33%
Hosszúnak tűnik. Ha van autótok legyen kompromisszum és mindenképpen menjetek érte! A mai világban hajnalban egyedül (vagy két lány) a buszon. Esetleg ha nincs kocsitok hívjanak taxit és azzal menjen haza de akkor is korábbi időpontban. Busszal nem engedném.
2014. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Én 16 évesen kezdtem ilyen körülményekkel bulizni, a korosztályom bőven előttem kezdte, és velük sem esett semmi baj. Persze nem mindegy, milyen hely, egy diszkó lehet veszélyesebb, mint a klubkoncertek, ahova mi jártunk. A szüleim ismerték a barátaimat, és egyébként is bíztak bennem, 1-2 alkalom után pedig látták is, hogy nem csinálok hülyeségeket. Kocsink nekünk sem volt, úgyhogy bárhova mentem, hajnalig kellett maradnom. 17 évesen már csak azt lehet hülyeségbe vinni, aki hagyja magát.
2014. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Borosta2 ***** válasza:
88%
Inkább engedd a hajnalival jönni mint pl egy éjféli járattal mert hajnalban már vannak normális józan emberek a buszon míg egy éjféli általában tele van részeg, drogos emberekkel én munkámból adódóan gyakran utazom éjféli vonattal és a csapat fradi,újpest drukkerektől a tömegverekedésekig sok mindent láttam...
2014. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
A buliba elengednem,de nem engednem hazabuszoni hajnalban.Valaki menjen el ertuk,vagy taxi de ezekkel a kondiciokkal nem engednem el ha az en gyerekem lenne:-)))
2014. okt. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nem városban élünk, és a buli helye is 12 ezer fő lakosú.

25 perc busszal az út. kocsink nincs. éjfélkor nincs busz

2014. okt. 3. 19:21
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Első, 11-re? Ez komoly? Egy 17 éves lányért?
2014. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
Hát biztos ki lennék bukva, de el kell engedni, mert meg kell, hogy tapasztalja ezt is. Én 16 évesen már botrányosan buliztam, alig jártam haza, kirúgtak a suliból, nem szeretném nyilván, hogy a lányommal ez legyen, de burokban sem szabad tartani. Én engedném, hogy a 4 órás busszal jöjjön és ha veszélyes a környék, akkor kimennék érte a buszhoz, bár ez a veszélyes környék is relatív. Éppen nemrég hallottam, hogy Bp. egyik legjobb környékén erőszakoltak meg egy 17 éves kislányt, Budán, top helyen, mondjuk ez egy régi sztori, de ma is simán előfordulhat. Mondjuk nekem soha semmi bajom nem lett, pedig én egyedül mászkáltom Pest legrosszabb kerületeiben éjjel, szerencsém volt.
2014. okt. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
16 éves koromtól buliztam így a 44 km-re lévő városban, felnőttem nem lett semmi bajom. De a lényeg, hogy társaságban legyen az első buszig, ne egyedül üljön a megállóban vagy rója az utcákat.
2014. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
99%
Szerintetek egyébként mi történik egy éjszakai buszon? Nem voltatok még rajta? Elárulom, semmi. Tele van emberrel, van egy sofőr is, sokszor biztonsági őr, ellenőr is, ilyen körülmények között nem lehet megverni, megerőszakolni senkit. Ebben semmi veszélyes nincs. A veszélyes az az elhagyatott környék, ott tényleg baja lehet két lánynak.
2014. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!