Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Olyan blog, amiben vannak...

Olyan blog, amiben vannak természetfeletti dolgok, szerelem, esetleg meleg szálak, fiatalokról szól, és lehetőleg 18-19. században játszódik? De nem baj az se ha a 20. ban.

Figyelt kérdés

Olvastam egy könyvet, azaz sorozatot, a pokoli szerkezeteket és a végzet ereklyéit cassandra claretől. Rettenetesen imádtam, és amint megtudtam, hogy a végzet ereklyéiről készült sorozat azt is megnéztem. Teljesen beleszerettem a sztoriba, de szeretnék már mást is olvasni, de hiába keresek, nem találok semmit ami lekötne. Azt hiszem csabdába estem...a sorozatot már kétszer is elolvastam, de szeretnék már valami újat. Tudom, hogy most kezdődik egy új könyvsorozata cassandranak, és alig várom, valamint tudom, hogy a filmsorozatnak is jövőre jön a folytatása...de addig le kell kötnöm magam valamivel.xd Túlságosan magával ragadóak cassandra clare történetei, egyszerűen imádom.

Régebben olvastam blogokat is (nem természetfeletti, fantasy blogokat is), de amióta tudomást szereztem cassandra clare műveiről, másra sem tudok gondolni. Egyszerűáen letehetetlenek...

Na de, a lényeget szerintem leírtam...jó lenne ha valaki tudna segíteni! ˙^˙ előre is köszönöm.. :'3



2016. máj. 30. 18:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!